Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a Czeizler- módszer szerint sikerült kislányt összehoznia?

Figyelt kérdés

Czeizler- módszer latt erre gondolok: 72 órával pé előtt legyen az utolsó együttlét és ekkor ecetes hüvelyöblítés is legyen.


Elélnek egyáltalán 72 óráig?

Az ecetes öblítés nem inkább pusztítja a kiskatonákat(1 literhez egy evőkanál 10%-os)?


Ha nekem ma lett pozitív az ovutesztem és a pé a teszt alapján 24-36-48 óra múlva várható, akkor ma már nem kellene együtt lennünk, ugye (ha kislányra gyúrunk)? Tegnap voltunk együtt.


Köszi a segítséget!


2013. okt. 15. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

akkor már ne legyetek együtt!!

Majd írd meg ha sikerül!!!

Üdv: 2 fiú anyukája!

2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

:))


Köszi, köszi!

Én is így vagyok, hogy akkor ma már nem kéne együtt lenni. Múlt hónapban 24 óra múlva (a pozi teszthez képest) lett pé.

Bizakodom, hogy kb. 48 óráig kitartanak a katonák.

Megírom, ha sikerült, ok!

2013. okt. 15. 20:57
 3/14 anonim ***** válasza:

elméletileg az XX hímivarsejtek jobban bírják a savas közeget, az XY meg a lúgosat

ezért van az, hogy a sokat szexelő pároknál lányra nagyobb esély van, mert a hüvely savasodik, hogy az ellenállását növelje.

szóval a gyakori huncutkodás is lányt eredményez, szerintem :)

illetve a ciklus elején is inkább lányok fogannak...

amúgy meg ember tervez, isten végez, még így is lehet, hogy csakis fiú lesz, mert ugye a petesejt is dönt, hogy kit enged be... :)

2013. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is így tudom, hogy sokat kell együtt lenni a "leállás" előtt:). Ezért is voltunk mi is együtt a 9. 10. 11. 12. napon, most pedig várjuk a csodát.:)
2013. okt. 15. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi van azóta Veled?

Kitartottak azok a kiskatonák 48 óráig? :)

2013. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
48 óráig tuti bírják, mert sikerült :)!
2013. dec. 10. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! :)))

Az öblítést végül megcsináltad?

Majd írd meg légy szíves, ha tudjátok már a bébi nemét - kíváncsi vagyok, hogy mennyire hatásos ez a módszer. ;) Köszi.

2013. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, megcsináltam. Együtt voltunk a 13. napon, akkor még nega volt este a teszt és ekkor öblögettem. 14. napon pozitív lett a teszt, így akkor már nem voltunk együtt. Az persze számomra is rejtély, hogy innentől számítva mikor is volt a pé...de sztem a 15. nap hajnalán.
2013. dec. 10. 21:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Tehát sztem kb. 36 óráig várakoztak a katonák, de persze ezt nem tudom pontosan, ez csak tipp.
2013. dec. 10. 22:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, az a rossz, hogy ezt nem lehet pontosan tudni... Annyi biztos (talán), hogy a tüszőrepedés előtt 24-36 órával a legmagasabb az LH-szint, amit az ovu teszt mutat. De min. 36 órát várakozhattak szerintem is a leírtak alapján. :)
2013. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!