Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglehet hódítani egy hölgyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet hódítani egy hölgyet, aki pár találkozó után nemet mondott?

Figyelt kérdés
Hogyan csinálnátok? Van tapasztalatotok a témában? Érdemes próbálkozni?

2015. máj. 23. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes erőltetni, nem akar tőled semmit.
2015. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mi történt:) Ird le a történetet és megpróbálunk segíteni:)
2015. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Magabiztosság,erős személyiség! Ennyi az egész na és persze anyagi jó lét!

Ez nem jelenti azt,hogy full gazdagnak kell lenned, csak ha van pénzed van lehetőséged lenyűgözni olyan dologgal ami után fix,hogy újra gondolja a dolgokat ;)

25/L

2015. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Röviden: a harmadik találka végén, meg szerettem volna hívni egy negyedikre, de azt a választ kaptam, hogy nem tudja, hogy szeretne e velem jönni. Pár napot hagytam hadd gondolkozzon, azután elhívtam beszélgetni. Választ kértem, tőle, hogy hajlandó e találkozni velem. Nemet mondott. Ez kb. 5 napja volt, azóta próbálom kiverni a fejemből de nem megy... Próbálkozzak, vagy törődjek bele?
2015. máj. 23. 22:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 22 éves.
2015. máj. 23. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából, ha kitartó vagy sikerülhet, ha nem akkor pedig nem veszítettél semmit. Persze, nem kell zaklatni sem, de nálam fontos a kitartás.
2015. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Te aranykanállal a szádban születtél.

Más ( én ) elveszi csinál 4 kölkot, felneveli mire rájön, hogy minden nő egy ostoba pénzéhes r..i..banc

2015. máj. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges olyan szekér után szaladni amelyik nem vesz fel.

Valószínű a lánynak 3 alkalom elég volt, hogy rájöjjön, hogy nem akar tőled semmit. Még rendes is volt, mert adott időt neked és nem az első randi után adott kosarat.

2015. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!