Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek egy vagy akár több gyerekkel is sikerült megtalálniuk az igazi társukat?

Figyelt kérdés
Jó lenne pozitív történeteket hallani.Hol ismerkedtetek meg?Elfogadta a gyereketeket és ő is az új párotokat?

2015. máj. 23. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Hány éves volt akkor a gyereketek?
2015. máj. 23. 21:51
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Olyan férfi szerintem nem létezik aki teljesen elfogadja és akit nem zavar kicsit sem ,hogy más gyerekét kell nevelnie.

Legalább is ên ilyen vagyok és a legtöbb férfi is akit ismerek.Persze biztos van pár kivétel.

Pedig én is imádom a gyerekeket,de ezt azért már inkább nem.

De sok sikert.

2015. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ahhh...sok sikert!
2015. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem küldte el jól a linket...

Ha érdekel írj privátot és elküldöm.

Egy kérdés arról, hogy elfogadnák-e a férfiak, hogy egy nőnek van gyereke előző kapcsolatból.

2015. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz tapasztalatom van több gyerekesekkel. Nem lehet normàlisan èlni, folyton a gyerekek körül forog a nap minden òràja, normàlis fèrfi nem erre vàgyik. Ha igen akkor sajàt gyerekekkel.Az alap problèmàkon kívül baj, hogy sokan minden idiota baromnak, alkoholistànak, cigànynak szülnek, gyerek nevelèsi hiànyossàgok stb. Utàna csodàlkoznak,hogy senkinek se kell. Ezeket a nőket,csak kihasznàljàk. Azt mondom 1 gyerekkel, aki pàr èves, van esèly mèg. Andràs voltam.
2015. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyukám 6-7 éve ismerkedett meg a párjával. 10 évvel fiatalabb nála. Nővérem és én vagyunk.
2015. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 vagyok még:

Interneten ismerkedtek meg.

2015. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!