Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mikor volt az igazi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt az igazi és bejötte?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak olyan lányok akik csak voltak mert kellett valaki, volt akikel volt is valami szikra, de mindenkinek megvan azaz egy igazi csaj akit sosem felejtesz. Nektek ez kb mikor volt ki volt bejötte végül, nagy szerelem vagy a náci Németországnál nagyobb bukás lett?

2015. máj. 18. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, fiatal vagyok még...

:D 18 L

2015. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á Sztem ti csajok nemis így vagytok vele... :D de legalább téged érdekelt a kérdés
2015. máj. 18. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, szakítottunk és azóta is azt érzem, hogy sosem fogok úgy szeretni senkit, mint őt, pedig már 4 év eltelt azóta.


Nagyon szar, de ez van, én már beletörődtem. Azóta nem is keresem az "igazit" meg a nagy szerelmet, mert tudom, hogy egyik sem lesz már olyan. Persze voltam másokkal, jelenleg is van barátom, akit nagyon szeretek, de ez mégsem olyan.


Az már más kérdés, hogy valószínűleg azért vágyom utána ennyire, mert ez volt az az igazi mesebeli "be nem teljesedett szerelem" :D


A te sztorid mi? (persze, ha publikus :D) 20/L

2015. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk párommal mi vagyunk egymásnak az utolsó vis nem keresgélünk, mert megtaláltuk egymásban, amit mindig is kerestünk, jól megvagyunk, szeretjük egymást, 3 éve és 3 hónapja vagyunk együtt, együtt élünk 21 hónapja.

37N, 27F

2015. máj. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!