Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy normális pasit? 20L

Figyelt kérdés
Olyan aki nem csak szexet akar és normális. Nincsenek nagy elvárásaim mégse találok ilyen embert.
2015. máj. 24. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mik az elvárásaid?
2015. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Elég sok normális van. Miből gondolod, hogy az eddigiek csak szexet akartak?
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy normálisat keresel.
2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
keress a barátzónádban... csak ilyenek vannak ott...
2015. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert a el is mondták hogy csak egy éjszakás kalandot akarnak, de én nem vagyok ilyen tipus.
2015. máj. 24. 16:42
 6/21 A kérdező kommentje:
Az első barátom a legjobb barátom volt mielőtt összejöttünk úgyhogy nem akarok mégegyszer baráttal kezdeni.
2015. máj. 24. 16:43
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Azt is gondold át,te eddig kikkel kezdtél és miért.Valószínűleg változtatnod kell a saját szokásaidon is.
2015. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
még mindig nem tudjuk mik azok a "nem nagy" elvárások... valamint attól még h az első a legjobb barátod volt, miért nem akarsz megint barátokból választani?
2015. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs nagy elvárásom legyen magas mert én is az vagyok, jóképű, kedves és ennyi..

Nem akarnék még egy barátot elveszíteni ezért nem akarok mé egy barátságból kapcsolatot

2015. máj. 24. 16:47
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező. Én nem csak a szexre hajtok de szerintem a szex egy nagyon normális dolog. Én például nagyon szeretem csinálni. :) De egyéjszakás kalandokkal sohasem élek. Nem tudom számodra mit takar a normális pasi fogalma, de kíváncsi lennék rá. :) De ha még netalántán illenének rám az elvárásaid és megfelelnék neked, te miért lennél jó nekem?

Amúgy nem vagyok biztos benne, hogy én mondjuk bele szeretnék menni egy "komoly kapcsolatba" mondjuk egy állítóla "érett" lánnyal. Kérdező ezt most ne vedd magadra, de gyakorin nagyon sok az ilyen érett, kedves lány meg hasonlók... Nem biztos, hogy én szeretném még elkötelezni magam. Én szívesebben gondolkozom még Tartós Szexkapcsolatban! :$

22/F

2015. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!