Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy normális pasit? 20L

Figyelt kérdés
Olyan aki nem csak szexet akar és normális. Nincsenek nagy elvárásaim mégse találok ilyen embert.
2015. máj. 24. 16:38
1 2 3
 11/21 meg der Medve válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod bár tuti a világ másik végén élsz. Milyen magas vagy amúgy?:D
2015. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Tehát te is csak a tökéletes külsejű pasikat veszed észre. Mondjuk minden lány ezért nem talál pasit, aki nem talál pasit.
2015. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Magas vagyok, helyes vagyok, és kíváncsi, hogy ezek után te milyen lehetsz.
2015. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Arra a magasságra én is kíváncsi vagyok :D
2015. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%
Járj normálisbab helyekre. tehát diszkók, fesztiválok eleve kilőve. Próbálj jó körökben mozogni, ahova nem csak zülleni járnak az emberek, hanem kikapcsolódni, szórakozni, akár kulturálódni, sportolni. Bár ott is nehéz lesz találni, de ott nagyobb az esélyed.
2015. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

Ha normálisat akarsz, akkor először is felejtsd el a nagydumás bunkó machókat. Tudom, hogy vonzók tudnak lenni, de nem fognak érted megváltozni, Kislány, bármennyire szeretnéd is. (általában ugyanis így szokott lenni)


Másrészt pedig hagyj elég időt az ismerkedésre és csak akkor gyere össze vele, ha hasonlóan komoly a szándékotok. Ennyi.


Vicces, én 24 évesen nem találok olyan nőt, aki szereti, ha kedvesen bánnak vele. Mindnek a korosztályomban a bunkók kellenek.

2015. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha tényleg csak ilyenek tapadnak rád, tényleg csak ilyenek, akkor vagy rossz közegben ismerkedsz vagy járkálsz, vagy benned is van hiba.
2015. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy magas kerdezo?

Attol tartok, hogy a 182 cm magassagommal alacsony lennek.

2015. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jelentkezni lehet?
2015. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nincs elvárásod, magyarán nem tudod kit keresel.


Én pl be tudom határolni, hogy milyen csajt keresek. Így szűkül a kör!

2015. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!