Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok-e ha az egyik sportol a másik nem?

Figyelt kérdés

Például: ha a lánynak a sport a szakmája, akkor eleve hasonló érdeklődésű társat keres, vagy ez mindegy? De bármelyik félre vonatkozik a kérdés. Vannak itt így?

Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés elsőre, de komoly konfliktusok lehetnek, ha az egyiknek nagy mozgásigénye van, a másiknak pedig más az érdeklődése.

Ez probléma egyáltalán? Elvárás?


2015. máj. 24. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem gond.Én lusta vagyok,ő pörög-sportol,nincs ebből konfliktus.
2015. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is volt? Elfogad így?
2015. máj. 24. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:

"de komoly konfliktusok lehetnek, ha az egyiknek nagy mozgásigénye van, a másiknak pedig más az érdeklődése"


Akkor az egyik eljár edzeni, futni, stb amit akar, addig a másik meg azzal foglalkozik, ami őt érdekli. Nem hiszem, hogy ebből olyan komoly konfliktusok lennének.

2015. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok : persze hogy elfogad,nem erőlteti meg nem is tudná rám erőszakolni a sportot.
2015. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Én futok, kerékpározok sportszerűen. Jó lenne olyan társat találni, aki hsonlóan és rendszeresen sportol.

De persze ez nem olyan nagy kitétel részemről.

22/F

2015. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem kizáró ok, de nehezíti a dolgokat.


Futok, túrázok, néha egyéb edzésre is járok. Mindegyik elég sok időt tud elvenni az életből, úgy vettem észre, hogy ez sokszor konfliktus forrás lehet.

Jobb együtt csinálni a párunkkal szerintem, megosztani a dolgokat.


Amúgy nekem volt nálam sokkal sportosabb barátnőm, és sokkal kevésbé sportos, mindig meg lehetett oldani, de +1 esély arra, hogy valami kényelmetlenség legyen, ettől függetlenül sokadik helyen szerepel nálam a párválasztásban.

2015. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hátrány,ha mindkettőtöknek hasonló az érdeklődése e téren,viszont nem hinném,hogy ahol a két fél szereti egymást,ott olyan nagy baj lenne,hogy az egyik lustább.Megoldható,hogy míg az egyik fél edz,addig a másik fél a saját hobbyjával foglalkozzon.
2015. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annyiban biztos jobb hasonló életmódú társat találni, hogy ezeket a dolgokat tudják együtt is csinálni. Most ha belegondolsz, ha valakinek nem a sport a munkája, de azért elég komolyan veszi, akkor elég sok ideje elmegy. Napközben dolgozik, utána még sportol, hát jó későn érhet haza. A párjával alig látják egymást.

De ha csak arról van szó, hogy a pár egyik tagja heti kétszer elmegy focizni/úszni/futni, vagy akármit csinálni, a másik meg nem, hát abból szerintem semmi gond nincs.

2015. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Annyi azért kiderült, hogy nem feltétlenül kizáró ok, ha valakinek nem érdeklődési köre a sport. Itt most inkább szakmáról van szó, nem hobbiról. Tehát ha valaki edző, vagy tanár napközben, ez az érdeklődési köre, nyilván sok minden más is érdekli, de a karaktere inkább a sport körül él.
2015. máj. 24. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert nálunk én voltam a lusti, de persze volt/van némi feleslegem is, de együtt vagyunk és a párom mindig mondja,hogy egyek nyugodtan, ne fogjam vissza magam, meg csináljam amit szeretek, de arra már rávettem magam hogy vele járok futni meg itthon edzegetek, mert nekünk egy az érdeklődési körünk, ellenben ő sportol is, így én is kicsit felzárkóztam... jobb így nekem is
2015. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!