Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegény pasi - gazdag lány esete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény pasi - gazdag lány esete?

Figyelt kérdés

Mi sülhet ki belőle?

Barátnőm apja folyamatosan éttermekbe akar vinni (volt h vitt is) és nem kevés alkalommal járnak ilyen helyekre.

Teli van az apja...engem nem érdekel a pénz, nem azért vagyok a lányával.

De én ilyeneket nem engedhetek meg magamnak sajnos.

Én itthon ülök, a barátnőm pedig írja hogy ide mennek oda mennek, színház, étterem, meg egyéb cifra nyomorúság...

És ez nekem rosszul esik hogy ilyeneket én nem adhatok meg neki, illetve kb sehova se mehetek velük...

Mondjuk mikor mentem, nem hagyta az apja hogy fizessek, de nem akarom kihasználni, ezért inkább azt mondtam h ne is nagyon hívjon ha nem valami különleges alkalomról van szó.

Mi a véleményetek a helyzetemről?


2015. febr. 7. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen moziba, korizni meg ilyen helyekre el tudunk menni a barátnőmmel, ezeket fizetni tudom, de 10 ezres tételeket nem engedhetek meg magamnak / alkalom.
2015. febr. 7. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ettől jobb, egy szegény lánynak ugyanúgy nem tudnád ezeket megadni.

Ne foglalkozz ilyesmivel, szeressétek egymást, a lány nem azért van veled, hogy ide-oda hurcold, hanem mert jól érzi magát a társaságodban és feltehetően szeret téged.

2015. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt értem, de egy szegény lány nem ezekhez lett szokva.

Nem vágyik arra hogy heti 3x étteremben vacsorázzon és egy vacsorán 20 ezret elcsemegéljen.

2015. febr. 7. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

szegény pasi - gazdag lány kapcsolat?


ilyen a mesékben van csak, de persze a pasi utána megkapja a fater fele királyságát, így jóhogy marad a csaj, tehát ilyen még a mesékben sincs hosszútávon

2015. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

Hogyne vágyna rá, ugyanúgy belegondolnak a szegényebb emberek is, hogy de jó lenne ez meg az. De az embernek szerintem, anyagi helyzettől függetlenül azért általában fontosabb a párja, mint heti 2-3x étteremben kajálni... Gondolom ha ketten esztek akkor sem penészes kenyér a menü, szóval kétlem, hogy olyan sok problémája lenne a te anyagi helyzeteddel. Mondom, verd ki a fejedből ezt az egész butaságot és ne kreálj problémákat.

2015. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem, hálisten :D

De azóta vége is lett annak a kapcsolatomnak.

2015. dec. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!