Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként van esélyem arra, hogy bárki is észrevegyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 13:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Na ez a legnagyobb semmitmondo bolcsesseg, amit valaha olvastam. Tudod kit hulyits azzal, hogy a ferfiaknak csak a belso ertek szamit :(
2015. máj. 25. 14:43
 12/29 anonim ***** válasza:
Kuldesz kepet az alakodrol?
2015. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
én a csúnyákat is észreveszem, különben nem kerülném őket :D
2015. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ha irsz, kuldok, bar semmi ertelme
2015. máj. 25. 14:47
 15/29 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz...


Nem lehet h nem tudod megállni a "zabálást"?

És ezt stresszoldóként használod? Ideges vagy, stresszes stb. és ha zabálhatsz akkor megnyugszol?


Most egy kicsit direkt eltúloztam, de nem erről van szó?

2015. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ha taplalkozasi tanacsot szerettem volna kerni, masik kategoriaba irok
2015. máj. 25. 14:52
 17/29 anonim ***** válasza:
Szia! Küldesz nekem is egy képet? Fogadni mernék, hogy nem vagy kövér, csak te hiszed magad annak. De még ha kövér is vagy, akkor is van esélyed pasit szerezni. Bármilyen hihetetlen neked lányként, fiúk közül van olyan is, akinek a belső fontosabb.
2015. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Csúnya lányként van esélyed. Én csúnya férfi vagyok, és hiába próbálkozom, még soha egy lánynak sem kellettem, még randim sem volt soha, pedig már 28 vagyok.
2015. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
"Na ez a legnagyobb semmitmondo bolcsesseg, amit valaha olvastam. Tudod kit hulyits azzal, hogy a ferfiaknak csak a belso ertek szamit :(" Ugyan ez a helyzet a nőknél is, valamilyen szinten mindenkinek számít a külső. Egyébként duci lányként is van esélyed párt találni, én személyesen ismerek egy srácot, akinek inkább a teltebb lányok jönnek be, meg itt gyik-on is sokan ismerkednének ducibb csajokkal.
2015. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a testeddel, mert amíg nem érzed jól magad benne, nem lesz jó kisugárzásod sem, pedig az nagyon fontos. Nem kell szépnek lenned, ha jó kisugárzásod van.
2015. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!