Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként van esélyem arra, hogy bárki is észrevegyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 13:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#11


Egyébként ez igaz, hiába nem hiszed el. Nekem is volt egy szerelmem, aki egyáltalán nem volt szép, de a bensője gyönyörűvé varázsolta számomra a külsejét. A szerelem nem nézi se a kilókat, se a centiket.

2015. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Mindegy. Ugyis maganyosan halok meg a kutyaim kozott mert mindenki elrohan, mielott megismerne.
2015. máj. 25. 15:31
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez a hozzáállás kérdező, rengeteget számít ám... ha ilyen negativitást árasztasz magadból, AZZAL üldözöl el bárkit. Én simán összejönnék egy ducibb lánnyal is, ha belsőre meg tudna fogni. Meg egy duci lány/nő is lehet stílusos vagy igénytelen... ennek elég sok árnyalata van. Szexben biztosan nem zavarna a duciság, maximum aggódnék az egészsége miatt.


24/F

2015. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem voltam mindig ilyen negativ
2015. máj. 25. 15:35
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én duci vagyok. Nem csak 10-20 kg-ról van szó. Ezerféle fogyókúrát/életmódváltást kipróbáltam, és mindig csak több lettem a végén. A lényeg azonban az, hogy párválasztás terén ez nem okozott számomra fennakadásokat. Alapvetően pozitív, érdeklődő, kedves és tájékozott nő vagyok, a súlyomnak megfelelően nőiesen öltözködöm, és ez imponál azoknak a férfiaknak, akik egyébként szeretik a kerekebb formákat. Ne a vékonyakkal akarj versenybe szállni, mellettük nincs esélyed, mert a fizikai vonzalom nem erőszakolható ki. Van azonban egy olyan réteg, akik úgy tartanak vonzónak, amilyen vagy. Nem a selejt, akik "beérik" veled, ha már jobbat nem kapnak, hanem akik számára tényleg te vagy az ideális nő. Senki sem ésszel dönti el, ki tetszik neki és ki nem. Éppen ezért add mindig önmagad, ne bújj el, mert sosem tudhatod, mikor kerülsz pont egy ilyen férfival kapcsolatba. Nem látszik rajtuk kívülről, hogy milyen típusú nőt keresnek, sőt, többnyire nem is terjesztik magukról, hogy nem trendi az ízlésük. A párválasztás azonban itt is érvényes: első lépés a fizikai vonzalom, de ha a személyiséged nem tetszik, akkor nem lesz semmi a dologból..
2015. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Csak mondanám, hogy a kérdezö egy édes, mosolygós arcú duci lányka akinek nagyon helytelen az önképe...
2015. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Esetleg ne mantrázd ezt magadnak meg ne hidd azt hogy csak ezen múlik... én meg csinosnak mondott, vékony, szép arcú lány vagyok, de komoly depresszióval. Hiába volt már kapcsolatom, mindkét barátom dobott a lelki betegség miatt, kőkeményen megkaptam hogy alkalmatlan vagyok rá hogy bárkit boldoggá tegyek. Ennyit a külsőről. És elegem van abból hogy mindenki azt hiszi, ezen múlik. Megfogni talán meg lehet valakit külsővel (?) de megtartani, na az egészen más. Igényesnek lenni meg már nem genetikai adottságokon múlik hanem elhatározáson. De ha mindenhez csúnya képet vágsz mert már alapból el vagy keseredve, akkor gyanítom hogy ez inkább ok arra hogy nem vesz észre senki.
2015. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27.: hidd el, ezen mulik. Nem tudod milyen ilyennek lenni, ugyhogy ne mondd, hogy nem ezen mulik.
2015. máj. 25. 18:10
 29/29 anonim ***** válasza:
Te sem tudod milyen vékonynak lenni, szépnek mondott arccal ráadásul és mégsem kelleni senkinek, a belső hibák miatt. Szóval ennyi erővel életed végéig hajtogathatod hogy de, ezen múlik... én csak elmondtam a saját tapasztalatom.
2015. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!