Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érett, normális gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett, normális gondolkodású férfiként van esélyem találni egy normális nőt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 16:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként mondom, hogy akik ezt állítják magukról, azokról kiderül előbb utóbb, hogy ugyanolyan önző, egoista, szexmániás barmok, mint én, csak nem olyan őszinték és azért nincs nekik senkijük, mert a nők is észre veszik, hogy nem őszinték.
2015. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Interferencia ***** válasza:
Esély mindig van.
2015. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Jönnek már a lepontozások :) Engem legalább annyi férfi utasított el, mint ahányat én küldtem el. De érdekes módon én inkább táplálkoztam ezekből. Soha nem a férfit hibáztattam, ha nem tetszettem neki. Mindig magamban kerestem azokat a tulajdonságaimat, amit ki kell gyomláljak ahhoz, hogy jó partner lehessek. Hálás vagyok azoknak a férfiaknak, akik rávilágítottak erre, még azoknak is, akik undorító módon hülyítettek. Mert bármilyen hihetetlen egyeseknek, egy férfi is képes játszani egy nővel, és nem, nem "alfahímekkel" álltam össze, hanem teljesen átlagos fiúkkal. Csak valaki a sarokban sír, valaki pedig tapasztalatot gyűjt és változik. Ez az életképtelen, lepontozó, siránkozó ember, mint nőben, mint férfiban szánalmas.
2015. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze :D
2015. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nehéz, igazából már szinte gyógyszereken kell hogy élj, hogy megtaláld. Mert kijössz egy kapcsolatból, megvisel lelkileg, aztán ott a normális nő, csak nem vagy olyan lelki állapotban, aztán odamész hozzá, de elcseszed, aztán még mélyebbre kerülsz... Ördögi kör. A lényeg, hogy valahogy az embernek, akár gyógyszerrel, akár piával magába kell erőszakolnia a normális, boldog állapotát - mert ugye a nők is máshogy néznek rád, ha van valakid, az meg éppen azért van, mert nem vagy magad alatt -, és úgy keress egy normális nőt, akivel aztán összejön, és normálisan, stimulánsok nélkül boldog tudsz vele lenni...:)
2015. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát itt biztos nincs esélyed. Inkább a valóságban próbálkozz.
2015. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Az az érzésem ebben a mátrixban minden hölgybe az arany ásó programot töltötték.
2015. máj. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sajnos normális ember kevés van mind nőben mind férfiban!

Esély az mindig van,és lesz

lehet hogy rossz helyen keresed,illetve lehet hogy nem találtad meg a neked megfelelőt!


A külső az nem olyan lényeges mint a belső tulajdonság,

mégis általában az emberek a külsőt nézik!

Pedig az úgyis változik!


Nos aki nagyon szép mind nőben mind férfiban a belsője nem olyan jó!

Egojuk nagyon sok van,mert hogy ők szépek ...stb

nagyon sok rossz tulajdonságuk vannak amellett,hogy ők szépek!


A külső az egy adottság!

A belső fontosabb!


Minden jót kívánok találd meg a társat!

Sok sikert!

2015. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
7%
A külső fontosabb. Mivel a külső elárulja a belsőt. Akinek értékes a belsője, az úgy is szép. Stílusosan öltözködik, mert kulturált, és a kultúra megkívánja a jól kinézést. Ennyi.
2015. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Légyszíves küldj egy képet magadról!
2015. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!