Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 24 évesen a 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 24 évesen a 15 év körüli, valóban érett gondolkodású lányok vonzanak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 00:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
87%
= Nyomi 24 éves vagy, aki nem tud felszedni egy korabeli lányt sem, ezért a kis naiv 15 éveseknél próbálkozik.
2013. dec. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
nem normális. egy beteg állt vagy
2013. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen én is másokhoz képest érettnek gondoltam magam, de ahogy telnek az évek úgy jövök rá, hogy egy csomó mindent még nem tudtam és még egy csomó mindent szerintem még nem is tudok. Így ez elég fura.
2013. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
Harapós Sárkány: te meg egy idióta. Volt már több korombeli barátnőm is.
2013. dec. 17. 00:36
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy itt az "érett gondolkodású" legtöbbször kimerül abban, hogy már dugna veled, így nem nevezném normálisnak.
2013. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy a 15 éves lányok 90%-a érettnek gondolja magát, holott nem az. Egy részük viszont valóban az.
2013. dec. 17. 00:37
 8/71 A kérdező kommentje:

"Tekintve, hogy itt az "érett gondolkodású" legtöbbször kimerül abban, hogy már dugna veled"


A kulcsszó: legtöbbször; esetemben nem.

2013. dec. 17. 00:37
 9/71 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nem lehet érett gondolkodású valaki egy huszonéves számára...

Azért nem, mert teljesen más élethelyzetben vannak (legalábbis az európai kultúrkörben... bizonyos országokban, ahol az ilyen korú lányok már háztartást vezetnek, családalapításon gondolkodnak, ott valóban lehet érettségről beszélni, de nálunk ebben a korban még bőven iskolába járnak, és fognak is jópár évig, és teljesen más dolgok foglalkoztatnak egy NORMÁLIS tizenöt évest, mint egy huszonévest).

Ezen túlmenően pedig 15 évesen még szexuálisan is éretlen egy lány, ilyenkor még az első csókon, vagy nagyonmaximum a pettingen kellene, hogy járjon az esze, különben nem lesz egészséges a pszichoszexuális fejlődése...

Egy huszonéves pasinak meg nem ezen kéne, hogy járjon az esze, hanem normális szexuális életen.

Tehát nagyjából ég és föld a különbség.

2013. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
akkor már azzal járnál és öregebb volna. te zseni
2013. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!