Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most komolyan mi lehet a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mi lehet a gond egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Aki 25 éves, alkatra gyönyörű, arcra inkább különleges nem az a tipikus szépség, lehet valakinek ronda is, hisz kinek mi jön be, az biztos hogy nem átlagos (telt ajkak, pisze orr, ami ugye napjainkban a szépet jelenti).

Igényesen öltözik, stílusos, tiszta, ad magára, ápolt, kedves, barátságos, vicces, stb. Viszont még sosem volt barátja, ami szerintem nem normális. Mi lehet vele a baj, ha kedves sok barátja van szeretik az emberek, nyitott, könnyen barátkozik, és külsőleg sincs vele semmi gond?


2015. máj. 25. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak válogatós és/vagy még nem találta meg a szerelmet

vagy már volt szerelmes, csak nem viszonozták

vagy csak elsőre tűnik olyan tökéletesnek

stb stb

2015. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem debil.
2015. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akar magának senkit, másrészt meg az, hogy könnyen barátkozik, még nem elég ahhoz, hogy párt is találjon magának. Más a barátkozás, és megint más a párkeresés. Vagy az is lehet, hogy csak megjátssza a nyitott embert, miközben belül meg súlyos problémák gyötrik, amik miatt valójában nehezen enged közel magához bárkit is. Vagy lehet, hogy molesztálták, ezerféle oka lehet. De megeshet, hogy volt barátja, csak te nem tudsz róla.
2015. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogy szereti-e a háztartási kekszet? :D

micsoda marha kérdés ez, mert a felsorolásból valami nem igaz, de ez nem gond ettől vannak nagyobb bajok is

2015. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább foglalkozz a saját életeddel, ha meg annyira érdekel, akkor kérdezd meg tőle!


Egyébként nagyon sok oka lehet, pl. válogatós, nem mernek hozzá közeledni, egy korábbi csalódás, vagy egyszerűen nem akar pasit, nincs rá ideje..stb.

2015. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az gond hogy nem volt még párkapcsolata?Jobb egy kiégett vén ribi?Szerintem ha választani kéne, akkor az elöbbit választanám.Szerintem nincs vele gond.Sőt,megbecsülném,mert tudnám hogy én vagyok az első az életében,odatenném magam.Megbecsülném.
2015. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt valami traumája, ami miatt nem mer kapcsolatokba kezdeni. Én legalábbis ismerek ilyet. 27 éves.
2015. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hermafrodita. Aki képtelen még a másságát felvállalni.
2015. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon magasra teszi a mércét és nem adja akárkinek magát. Vagy esetleg komoly, nem mernek nála sokan kezdeményezni. Ha már komolyabb egy nő, attól a férfiak megijednek stb
2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy aszexuális.


Tök furcsa, hogy a normálisságot egy ilyen primitív dologhoz kötöd, mint hogy volt-e már kapcsolata.

2015. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!