Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ekkora gond, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ekkora gond, ha egy nő nem szeret sütni-főzni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fiúknál plusz pont, ez világos, de én utálok. Ha kell, megcsinálok dolgokat, szóval képes vagyok összedobni dolgokat, de csak muszájból, hogy legyen valami főtt kaja is, ne csak szendvics. Bár pár napig még szendvicseken és zacskós levesen is eltengődök, különösebb probléma nélkül.

És újabban mindenki azzal jön, hogy ez milyen már, egy lány/nő tudjon sütni-főzni, az az ő dolguk, úgy sokkal kapósabbak, mittudomén.

Jó oké, ez nekem világos, de ha mondjuk már kinézek valahogy, mert törődök magammal, dolgozok, így költeni sem kell rám semmit, nem is várom el, szerintem normális is vagyok, bár ez ugye relatív, kinek mi, (jól elvagyok a fiúkkal, annyi a lényeg), nyitott vagyok az ágyban, és a házi munkát is minden további nélkül megcsinálom, csak sütni-főzni ne nagyon kelljen, mert őszintén rühellek, akkor ez akkora gond?

Mások szerint így nem lesz férjem, meg semmi, merthogy azoknak főzni kell, főzni főzni főzni... Komolyan ilyen kajacentrikusak a pasik? Nincs olyan eset, hogy esetleg a férj főzöcskézzen? Végtére is vannak férfi mesterszakácsok.



2012. jún. 18. 15:12
 1/10 ASOT ***** válasza:
60%

nekem egyik barátnőm ugy gondolta h tud sütni-főzni...hát főzött is de mondtam h ezentúl én főzök!


de amúgy én meg szívesen főzök és nem is engedem soxor h egy lány főzzön, mosogatni azt mosogasson...

2012. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Téged sem veszlek feleségül.
2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem mondanám, hogy olyan 'kajacentrikusak' vagyunk, de azért minden férfi szereti a hasát. Mondjuk nekem nincs bajom a főzőcskézéssel, a párom néha mondja is, hogy jobban főzök mint ő. :) És lehet ám együtt is főzni, néha egész jó hétvégi program tud lenni. És még az is lehet a vége, hogy meg is szereted. ;)
2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pityeeesz ***** válasza:
39%

Igen az. Komoly kapcsolatot nem kezdek olyannal aki nem tud/szeret/akar főzni minden nap.

Az túl sokat nem nyom a latba hogy be tudod rakni a ruhákat a mosógépbe, meg a tányérokat a mosogatógépbe. Arra egy herélt csimpánz is képes(és fele annyit sem hisztizik hozzá mint egy nő)

Az meg hogy jó csajnak tartod magad, hát tudod a szépség múlandó, aztán 30 fölött is meg kéne majd valahogy tartani a pasikat.

2012. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

én se nagyon tudok, én inkább csak próbálkozom vele :D az egyszerűbb kaják mennek, azt szoktam csinálni a barátomnak, de szerintem ha összeköltözünk megtanulok majd főzni.


de amúgy én is ismerek olyan családot ahol az anyuka nem szokott főzni csak az apuka :) vannak ilyen pasik, nyugi :D

2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Az túl sokat nem nyom a latba hogy be tudod rakni a ruhákat a mosógépbe, meg a tányérokat a mosogatógépbe. Arra egy herélt csimpánz is képes(és fele annyit sem hisztizik hozzá mint egy nő) "

Ha szerinted ennyiből áll a házimunka, akkor jó nagy redvában élhetsz... Ráadásul az összes ruhád berohadt már régen, mivel azokat ki is kell teregetni, vasalni, elpakolni stb...

Oké, világos, neked fontos a sütés-főzés, de ne szóld le a házimunkát, amíg nem dolgoztál intenzíven egy nagyobb lakásban vagy házban. És én nem nyavalygok miatta. :)

De oké, neked fontos.

Köszi a válaszokat, tehát fele-fele kb.

2012. jún. 18. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez azoknak a pasiknak gond, akik ingyen cselédnek is akarnak majd otthonra tartani. Rohadtul nem kötelező tudni senkinek sem főzni. Én mondjuk tudok és szeretek is, de nem érzek kényszert rá, hogy az épp aktuális pasimnak is főzzek.
2012. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem meg egy nő igenis süssön-főzzön, meg csinálja a többi házimunkát. Ha normális a párja, akkor a mosogatásba, porszívózásba, teregetésbe besegíthet. Másba nem, mert annak nem lesz igazán jó vége:) 20/l
2012. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen sütök, főzök, de akkor mosogasson is el a drága:)) Vagy az már nem jó?
2012. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ASOT ***** válasza:
17:42 én is ezt mondom, én megfőzök sütök mindent ha kell, csak akkor mosogasson el :)
2012. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!