Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gond lehet abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gond lehet abból, hogy konyhatündért, háziasszonyt játsszok, ha jön a barátom hozzánk?

Figyelt kérdés
Hétvégente tudunk csak együtt lenni. Ő pénteken jön, és szombaton megyünk hozzájuk. Én már csütörtök délután haza tudok jönni a koleszből, így van majdnem egy napom, hogy felkészüljek arra, hogy jön a barátom. És a szüleim dolgát megkönnyítendő, ilyenkor én takarítok, mosogatok, mosok, főzök és sütök. Egyszerűen élvezem, hogy pénteken-szombaton az asztalra tett ételt én csinálhatom a barátomnak, és látom rajta, hogy tetszik neki. Viszont a legjobb barátnőm azt mondta, hogy jobb lennék, ha hamar leállnék ezzel a kis konyhatündérkedéssel, mert a barátom úgy fogja érezni, hogy az anyja vagyok, és megfásul a kapcsolatunk, és szerinte ez az első lépés ahhoz, hogy elmúljon a szerelem, és a megszokás lépjen a helyébe. Csak szerintem hülyeség ez? Én egyszerűen csak szeretnék a szüleimnek segíteni, kedveskedni a barátomnak, és közben készülni arra, amikor majd egyedül kell háztartást vezetnem, és minden nap én főzök majd a barátomra, mert már tervezzük, hogy összeköltözünk idővel. Kinek van igaza? Nekem, vagy a barátnőmnek?
2010. márc. 23. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a barátod is tudja hogy Te csinálod és tetszik neki akkor tartsd meg jó szokásod és megyek én is enni ha lehet^^

Nem fog ettől fog megfásulni a kapcsolat... bnőd biztos az a mit eszünk rendeljek pizzát típus :D

2010. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd féltékeny. Ha nem anyáskodsz, és nem viselkedsz úgy, mint aki már 30 éve feleség, akkor nem lesz semmi baj. Mellesleg egy kapcsolat nem a gondoskodás miatt megy tönkre.
2010. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Andrewka ***** válasza:

Neked vna igazad.

Én imádtam ezért az exem. Egy finom vacsora, frissen mosott rendezett ágynemű, meg úgy alapjában az igényesség, tisztaság nálam abszolut favorit. Érezni lehet h várnak, törődnek velem. Ha a barátod ezt megunja akkor idióta. Ettől még lehet vadul dugni, vagy éppen érzékien szeretkezni, kirándulni, színházba menni vagy éppen amihez kedvetek van. Nem ettől fog elmúlni a szerelem hanem ha más területen laposodtok el. Ez a gondoskodás, odafigyelés nagyon nagy plusz amit én sajnos már szinte egy lányban sem látok. Úgyhogy ne akarj változni. Komoly kapcsolatra vagy teremtve és ezt mindig lesz aki értékeli hiába mondanak mást az emberek.


Irigylem a barátodat, komolyan.


Különben hány éves vagy, ha nem titok?


22/f

2010. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó! Én is ezt szoktam csinálni. Csak vigyázz,azért ne ess túlzásba,mert a barátod tényleg megszokja,hogy elé van rakva minden,és egy idő után ez már természetes lesz számára. Nem szabad túlságosan elkényesztetni őket. Én is csak hétvégén találkozom a barátommal,hétvégén pedig sütöttem főztem mindig,mostanra nagyon elkényesztettem.
2010. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És amit az elöttem írtak..igazán akkor fogja ezeket megbecsülni,amikor majd elveszít,mert ritka,hogy egy lány kiteszi szívét lelkét ilyen mértékben a párjáért. Nem is tudják ezek a fiúk,hogy milyen jó dolguk van.
2010. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne hallgass a barátnődre,csak irigykedik rád


(én párom nemhogy unja,hanem élvezi,hogy fözök neki,sőt,egy ideje együtt főzünk,és nem ritka hogy miközben nyujtom neki a kajá a fakanálon,ő már máshova nyulkál...:D)

2010. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Rainmaker ***** válasza:
A barátnőd hülye, egy ilyen kedves, gondoskodó viselkedéstől csak szorosabb és meghittebb lehet egy kapcsolat. Meg látom, hogy komolyan gondoljátok egymással, ami van, örül a barátod, hogy házias vagy.:)
2010. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20 éves vagyok. Egyébként a barátom is ilyen. Bár ő nem főz, de a reggelit mindig ágyba hozza, vacsorára is terülj-terülj asztalkámat varázsol mindig. Szóval ő is kényeztet engem. Csak ő akkor, amikor náluk vagyunk.

2010. márc. 23. 19:43
 9/9 Rainmaker ***** válasza:
Szerintem ez állati rendes dolog egymással szemben:) És jó látni, hogy vannak ilyen törődő párok.:) Mi is ilyenek vagyunk:)
2010. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!