Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kialakítani egy normális kapcsolatot sem a nőkkel?

Figyelt kérdés

Elég idős vagyok már, 25 éves, de még soha nem volt párkapcsolatom. Sőt még esély sem volt rá, hogy legyen.

Fogalmam sincs hogyan kellene kialakítani még egy lazább kapcsolatot is. Fogalmam sincs mit tehetnék, és hogy miért van ez. Eléggé zavar, mert évek óta semmiféle előrelépés nem történt az ügyben, és eléggé rosszul érzem magam emiatt.

Gyakorlatilag nem tudok ismerkedni. Ha elmegyek valahova, ahol nők vannak, akkor sem tudnék mit tenni. Elég sok lányt megtetszik, akár a hétköznapokra gondolok, amikor utazás közben látok, akár más helyzetben, de még csak elindulni sem tudok.


2015. máj. 26. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Aki azt tanácsolja, hogy esetleg kezdeményezni kéne, nem várni a csodára, azt lepontozzák. Vicces. D
2015. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 omba ***** válasza:

6-os.. te nagyon elszánt vagy. :O

Kérdező, te meg kezeld úgy a dolgot, mint egy álláspályázatot, ha nem jön be az egyik, akkor ne keseregj rajta napokig.... nem tudom, tudod-e, 200-ból 1.

Vagy persze tök véletlenül beesik a nagy Ő.

2015. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6os voltam én sem értem. Az tuti, hogy komoly vagyok a legtöbb esetben. oldódni max úgy tudok, ha már jobban megismerem a másik félt. dolgozok mint a gép, és sikerorientált vagyok. törekvő. ha ezt tetszett meg a csajoknak bennem személyiségre akkor tényleg nem értem. külsőre vékony testalkatú de szálkásan izmos srác vagyok 183 cm 75kg. arcra sztem nem csúnya.
2015. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 omba ***** válasza:
6-os, már szinte megkívánlak... de ha minden felajánlkozó nőt elhajtasz :O
2015. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nemértelek titeket
2015. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!