Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem szép az arcom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szép az arcom, nem tudom kompenzálni semmivel és nem érek annyit a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Ez a tapasztalatom. Dolgozhatok akármennyit a többi részemen, lehetek akármilyen csinos, lehetek akármilyen kedves, házias, törődő, akkor is csak átnéznek rajtam és nem tekintenek nőnek.
2015. máj. 27. 02:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kép?
2015. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Na mutass képet arról a nem szép arcról akkor!
2015. máj. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem mutatok képet.
2015. máj. 27. 02:36
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
a kérdésnek nincs értelme, jelentve
2015. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt leírtad, hogy te személy szerint mit tapasztalsz.

De másokat figyelve mit tapasztalsz?

A többi nem túl szép arcú nőn is keresztülnéznek, őket sem tekintik nőknek, ők is egyedül vannak?

Én úgy látom, hogy többnyire azért nem.

Te nőnek tekinted magad? Ha igen, érezni is rajtad? Ezen is múlhat.

2015. máj. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Pont egy másik kérdésnél jelentette ki egy férfi, hogy ő azt figyelte meg saját magán és társain, hogy az összképet nézik, nem csak az arcot. Nőként pedig mondhatom, hogyha nincs valami extrém hiba az arcodon, egy előnyös smink és frizura nagyon jól kompenzálhatja.

Legjobb példa erre barátnőm esete. Elég ferde a mosolya, plusz a fogai kiállnak, az arca pedig hosszúkás. Huszonéves korában találta meg azt a stílust, amitől ezek a szépséghibák elhalványultak.

2015. máj. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Ne vedd magadra, amit írok,

de a legcsúnyább nőnek is van parja...


Persze a sokkal könnyebb azoknak akik szépek..(egyébkent több csalődás is éri őket ezáltal, bár nem hiszem, hogy vígasztal)


Tehat igen, a csinos, szép embereknek könynebb érvenyesülni,nm vsak a parkapscolatokra vetítve.

Az, hoyg semmit nem érsz, hülyeség..


Amíg magadat nem szereted nem varhatod el, hogy más szeressen, ezt jól jegyezd meg.

Persze kevesebben csapják a szelet, de aki teged akar az nem az arcod, es egyeb miatt akar majd...mert ha igen, az régen rossz.. A szépség igen hamar elmúlik..

Nem utolso sorban relativ

2015. máj. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 B.I.G ***** válasza:
15%
Én személy szerint 28/Fű(8 éves élek a párommal) nem tudom,mondhat bárki bármint nekem fontos,hogy ne egy bányarémmel jelenyjek meg.De hát,te azt mondod,hogy nincs párod.Nem van neked páraod csak az emg már a te igényednek nem felel meg.Sok barátom ebben a problémában szenved.Itt nem az a baj,hogy nem találsz párt,hanem hogy a te értékrended túl magas.Az előttem szóló mondta jól.Még a legcsúnyábbnak is van párja.Neked kell eldönteni,hogy egyedül halsz e meg vagx lejjebb adsz.Ne nézegess magadnak igazi sármos palikat ha egyzser azoknak nem kellesz.Enyi
2015. máj. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 B.I.G ***** válasza:
8%
Bocs a hibákért remélem olvasható azért.
2015. máj. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Mindegy milyen az arcod, csak legyen nálad cigi.
2015. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!