Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nem éppen szép arcú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem éppen szép arcú lány semmivel sem tud kompenzálni? Soha nem akar vele senki kapcsolatot, főleg szerelmen alapulót nem?

Figyelt kérdés
Ne mondja senki, hogy a belső így meg úgy, mert akárhányszor megkérdezi valaki, hogy mi alapján választanak a férfiak, mindig az arc az első.
2014. nov. 30. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fordítva is így van. Mindig az arc az első.
2014. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
képet küldenél?
2014. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Egy nem éppen helyes szépfiú semmivel sem tud kompenzálni? Soha nem akar vele senki kapcsolatot, főleg szerelmen alapulót nem?

Ne mondja senki, hogy a belső így meg úgy, mert akárhányszor megkérdezi valaki, hogy mi alapján választanak a lányok, minden számit csak épp a belső nem.

2014. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
81%
Szerintem ha igényes vagy, ápolt, (tiszta köröm, ruha, mindig jó haj -2-3 naponta mosva-) kedves, segítőkész, és gondoskodó, az már elég :-)
2014. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy szuper testtel sok mindent lehet kompenzálni, láttam már csúnya arcú lányt őrületes lábbal meg fenékkel, aki után mindenki megfordult az utcán. Ha emellett még jó fej és kedves is az a lány, simán van esélye bármire.


(Mindez nem jelenti azt, hogy ne lenne valóban hátrány a csúnya arc, de igenis lehet kompenzálni.)

2014. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Szerintem ha igényes vagy, ápolt, (tiszta köröm, ruha, mindig jó haj -2-3 naponta mosva-) kedves, segítőkész, és gondoskodó, az már elég :-)"


A tapasztalataim szerint nem elég, főleg, ha van még a közelben jópár széparcú egyedülálló is.


Képet nem küldök.

2014. nov. 30. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha jó az alakod mellé, az is sokat számít. De ez is relatív. Van aki a nagyon vékonyakat, van aki a kicsit "nagyobb" lányokat kedveli.

Igen, én is az arcot nézem meg először, de az nem azt jelenti, hogyha az nem tetszik, akkor már esélytelen.

Ha küldesz képet, szívesen mondok véleményt. :)

2014. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi nem tetszik az arcodban?


Vannak dolgok amin nehezebb változtatni, pl. arckoponya formája, arcizomzat, szervrendszer nyílások és érzékszervek formája, de sok-mindenen viszont lehet.


Első ilyen pl. a testsúly! A most legszebb arcúnak értékelt lányok is ha híznának húsz kilót, akkor arcukat is rögtön csúnyának találnánk.


Formás testen kívül, szép haj, ápolt bőr, ép fogazat, vagy olyan apróságok is mint az archoz illő szemöldök, széppé tud formálni egy geometriailag kevésbé szép arcot is.


És ami még nagyon fontos a kisugárzás!

Az arc a lélek tükre, aki nincs jóban magával (akár csak ideiglenesen is), annak az arca is ettől csúnyább. Pl. azok a sztárvilághoz tartozó férfiak, nők is legtöbbször csúnyák előállítás után a rendőrségi nyilvántartásba vételkor készített képeken, akiknek szépségét az egész világ csodálja (jellemzően ilyenkor ittasak vagy bekábszerezettek és még nagyon szégyellik is magukat.)


Szintén meghatározza az arc szépségét az emberi jóság is. Ennek arcból kiolvasásához már gyakorlottabb szem kell. Ezért tud nagy hatású lenni egy önmagával lelki békében levő, még ma is dolgozó 80-90 éves parasztbácsiról, parasztnéniről tekintete is, aki egész életében becsületes volt és még ma is dolgozik, a lelki békéjük kisugárzik, ettől pedig az ő arcukat is kellemes látványnak érezzük, azaz szépnek.

2014. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vágass olyan hajat, ami nagyon jól áll,(ha lehet úgy is, hogy ne kelljen vasalni, meg stb).. Sminkeld ki magad az arcodnak megfelelően, rengeteg helyen olvashatsz róla, hogy az arcformádnak mi áll jól.. És legyél csinos és elegáns^_^ Egyébként nem biztos, hogy csúnya az arcod, mer én ismerek olyan csajt aki alacsony, dagadt majdnem hogycsak egybe van a szemöldöke, azt fb-n 200lájk a képe alatt, mer akkora r**anc mint az állat..:D Rám meg mindenki (a korosztályomból) azt mondja, hogy ronda vagyok, amikor a felnőttek, orrbaszájba dícsérnek, hogy milyen gyönyörű lettem, és hát szerintem se vagyok olyan hú de csúnya..:D Biztos, hogy van nálam szebb bige is, de annál a csajnál akit előbb fent írtam, biztos, hogy szebb vagyok, rá mégis azt mondják, hogy szép, rám meg hogy ronda, és mindez azért, mert csendes vagyok, nem szeretem hangoztatni, hogy mennyire ostoba vagyok, nem ment át rajtam az egész város, és nem mutogatom mindenkinek a nemiszerveimet...:D Nem biztos, hogy a külsőddel van a baj.. Egyébként is kezdem azt észrevenni, hogy a világ kezd megfordulni. Ha van kedved írhatsz, én is hasonló cipőben jártam (csak már nemfoglalkozom velee xD)..

Üdv! 18/l

2014. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyú gáz az orrom,emiatt nagyon alacsony volt az önbizalmam, a párom viszont pont az orromat imádja a legjobban. Minden relatív
2014. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!