Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Gonosz nő vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Gonosz nő vagyok? Bosszút álljak a férfin aki megalázott? Kihasználjam a helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott egy 21 éves férfi és egy 17 éves lány. A lány naiv, tapasztalatlan, a szülei a széltől is óvják, tiltják mindentől. Megismer egy fiút, akibe őrülten beleszeret, neki adja az ártatlanságát, mindenét. A fiú azonban nem akar vele járni, és megbántja. A fiú mindezek ellenére verekedik a lány miatt, amikor a lányra rányomul egy idősebb férfi. Eltelik pár hónap. A lány megerősödik, kicsinosodik, magabiztosabb lesz. A fiú kissé ittas állapotban sírva mondja el

a lánynak, hogy szereti, és csak azért nem akart szerelmes lenni, mert félt, hogy a szülők (akik tudtak a fiúról és durván eltiltották a lánytól) elválasztják úgyis őket. Másnap józan állapotban megkérte a lányt legyen a barátnője.

Mamár több hónapja járunk titokban, de az én tervem az volt, hogyha egyszer megszerzem, összetöröm. Pár napja megkérte a kezem. Nagyon szeret ezt érezteti. Én bosszút terveztem de nem tudom mit tegyek. Nagyon megbántott a múltban. De szeretem. Viszont jól esne vissza adni a fájdalmat neki. Mit tegyek?


2015. máj. 12. 08:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól esne látnod, hogy a srácnak fáj és szenved, akkor inkább ne menj hozzá, mert nem szereted és ennek nem valószínű, hogy jó vége lesz.

Ráadásul ilyen fiatalon hogy lehet igent mondani egy olyan srácnak, aki előtte így bánt veled?

2015. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem most házasodnánk össze. Csak kaptam egy gyűrűt. Persze ez a story is bonyolultabb, ez csak nagy vonalakban...
2015. máj. 12. 08:46
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A harag nem jó tanácsadó.

Szóval ha direkt bántod, akkor lesüllyedsz egy olyan szintre ahová már nem kellene.

Tudni kell elengedni és megbocsátani

2015. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Fájna ha szenvedne de jól is esne egyben. Lehet gyerekes vagyok.
2015. máj. 12. 08:46
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora szr vagy...
2015. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy szeret. Amikor bevallotta remegett, sírt, hevesen vert a szíve. Ezt nem lehet megjátszani. Megtesz mindent értem, félt engem mindenkitől.
2015. máj. 12. 08:48
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy azért szakított, mert nem vagy normális, mint ahogy a kérdésből is lejön.
2015. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De megbántott. Mert 'nem akart szerelmes lenni'. Jaj mit tegyek :(
2015. máj. 12. 08:49
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

"Jaj mit tegyek"

NŐLJ FEL, BUTA KISLÁNY

2015. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

hmm...szóval megbántott neked nagyon fájt és most visszaakarod adni...én nem pártolom a bosszút, mert egy végtelen körforgást indíthat be...ő te ő te ő te...mikor lesz vége?


a helyedben elmondanám neki a szándékod, hogy te miért is jöttél össze vele...és eldönteném, hogy mit is akarok tőle...nincs értelme együtt lennetek ha te csak a bosszút akarod, ő meg szeret...ha ezt közlöd vele és elhagy/elhagyod akkor neki is fájdalmat okoztál így visszakapta...de erről tudnia kell...ne éljen hazugságban...

2015. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!