Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálta volna a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálta volna a helyzetet a barátom?

Figyelt kérdés

Ma hívott a barátom hogy találkozzunk, mert ő éppen kinn van a városban. Én éppen mostam, igy meg kellett várnom hogy lejárjon a gép utána teregettem, közben porszívoztam és ezek után össze kellett készülödnőm. Erre volt 30 percem, ennyi időt adott a barátom. Sajnos, nem sikerült 30 perc alatt összehozzni mindent és késtem 25-30 percet.

Nagyon mérges volt, soha nem láttam ilyenek. A kezében lévő újságot szorongatta dühében.

Rendben elkéstem ezt elismerem,de azért ennél vannak sokkal súlyosabb problémák.

Tényleg remegtem a félelmtől az útcán késöbb az étterem mosdójában elsírtam magam.

Azt mondta hogy ő alapból is ideges volt ma és mivel késtem elfoglalták azt a helyet ahova szeretett volna menni, közben a városban messziről látta az apját akinek idegességében nem köszönt. Össze is futott néhány ismerősével akikkel nem akart.


Közben gondolkodtam hogy ha igy viselkedik 25-30 perc miatt mi lesz egy nagyobb probléma mellett? Annyira féltem hogy remegtem, annyira ideges volt.

Ő is szokott késni, de én soha nem szóltam neki egy szót sem.


2015. máj. 21. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
fogadjunk, hogy nem hívtad fel, hogy késni fogsz...
2015. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez igaz hogy a kezdeti 5 percből, 25 lett.
2015. máj. 21. 22:07
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
én meg se vártalak volna. 1x játszották el ezt velem, többször már nem.
2015. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ezen nincs mit szépíteni átbasztad :D
2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nőként mondom, hogy én sem vártalak volna meg. 5 percből 25?! Ha tudom, hogy késni fogok akkor az a minimum hogy felhívom a páromat és max mondom neki, hogy akkor induljon el felém, hogy félúton találkozzunk...10 percnél többet még nem vártunk egymásra.
2015. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, előre megbeszélt időpontnál lehet. De ha hívnak hogy 30 percen belül legyél készen és gyere miközben mossol és egy halom munkád van és nem lehet nem mondani mit csinálsz?

A házi munkát sem hagyhatom félbe mert akkor itthon ordítanak velem.

Kinek feleljek meg akkor?

Volt amikor ő is késett és én semmit nem szóltam.Miért vagyok hibás abban hogy összefutott ismerőseivel..? Egy olyan helyen ahol nagyon nagy a lehetőség arra hogy összefutsz valakivel akit ismersz.

Én soha nem mertem neki megmondani hogy akkor 30 perc múlva itt, mindig ő szól mikor és hol találkozzunk és nekem van 10-15/20 percem elkészülnőm.

2015. máj. 21. 22:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Eleve mondtad volna neki, hogy fél óra nem lesz elég megcsinálni mindent. Nem szép dolog. Legalább szóltál volna, de még az sem.
2015. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem a késéssel van a gond... A baj az, hogy még a fáradtságot se vetted, hogy felhívd.
2015. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elsőre azt mondta hogy 30-60 percem van de ebből 30 lett mert neki ez felelt meg a programjához.

Ezért olyan legkört alkotni hogy sírok és remegek..

2015. máj. 21. 22:23
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan hogy nem lehet elkészülni 30 perc alatt? Kimostad az egész házat és újrafestetted közben vagy mi? Nemigaz hogy nem vagy képes felvenni egy ruhát fél óra alatt.. megértem, hogy dühös volt, pláne hogy azt kamuztad csak 5 percet késel, ehelyett 30 lett...
2015. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!