Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagyon furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon furcsa az a hapsi, akinek 30 éves korára sem volt soha még egy alkalmi kapcsolata se?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy 10-est összeszedhetett volna egy gyors numerára :)
2015. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát biztos megvan ennek is az oka. Én nem biztatom, hogy menjen hivatásoshoz ha nem szeretne, viszont lehet hogy dobna annyit az önbizalmán, hogy a való életben is jobban menne a párkeresés. 25/N
2015. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem,egyáltalán nem furcsa.Csak nem jóképűnek született,és így már a nők észre sem veszik...
2015. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
..vagy az apja/anyja jól elintézték a gyerekkorát, és most olyan kapcsolati elakadásai vannak, amelyek miatt nem tud/akar kapcsolatot kialakítani. Nem a furcsa szót használnám erre az esetre.
2015. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg igényesebb a ribizésnél?? A férjem is ilyen. Nem bírja a laza erkölcsű nőket, nála nehéz megugrani a lécet.
2015. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem, egy csomó oka lehet, kezdve azzal, hogy talán aszexuális.
2015. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
Nekem sosem volt alkalmi kapcsolatom, mindig csak komoly kapcsolatom volt, 3 volt és a jelenlegi feleségem. Sajnos kinézetre nem vagyok egy macsó, rosszfiú, amelyekre mindig is vágynak a nők (ázsiai származású vagyok), legalábbis alkalmi szinten. Minden kapcsolatomat megelőzte egy hosszú, kitartó udvarlási időszak, de megérte. Fontos, hogy megismerd saját magadat és a potenciális jelölt nőket, és a saját súlycsoportban kellene kezdeni. Amúgy számomra nem furcsa, de ideje kezdeni.
2015. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ez nem furcsa. A nőknek rengeteg és magas elvárásaik vannak, elég ha a srár nem jóképű és ramenős, mar is egyedül marad.
2015. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen, valószínű nekem sem lesz kapcsolatom, mire betöltöm a 30-at, mert alacsony vagyok és ocsmány, sajnos minden nő elutasít. Olyan külsővel pl. ami nekem van lehetetlen már az is, hogy randim legyen.
2015. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, legfeljebb sokaknak szokatlan. Ha valaki nem érez késztetést, még mindig ezerszer jobb ez, mintha külső nyomásra, mások elvárása vagy rosszallása miatt erőltetné magára. Az egyiküknek sem jó vagy egészséges.


Mások vagyunk, nem mindenkit ugyanazok a célok hajtanak. Ami nekem felfoghatatlan, az lehet másnak magától értetődő.

2015. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!