Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tényleg én vagyok anyagia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok anyagias és szemét, mert nem jönnék össze egy 18 éves fiúval?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a baráti köröm egyik tagjának az öccséről van szó, aki állítólag teljesen szerelmes belém. Pár hete udvarol, nyomul rám, sokszor már nagyon idegesítő mértékben. Mindezt annak ellenére hogy nekem több éves kapcsolatom van. Én nem bíztattam soha, csak természetesen kedves voltam vele, de nem nagyon vette a lapot hogy nincs esélye nálam. Külsőre amúgy semmi gond vele, elég helyes srác. De aztán egy idő után bekattant, és nekem esett, hogy nem érti miért vagyok a barátommal, mert az milyen ronda, és egy lúzer, és hogy ő ezerszer jobb nála...és hogy biztos csak azért vagyok vele mert idősebb és van kocsija. Na ezzel felhúzott, és elmondtam neki, hogy kb pontosan ez a helyzet. Azon kívül hogy szerelmes vagyok belé, és én nem tartom rondának, igenis fontos hogy felnőtt férfi, évek óta dolgozik, megvesz magának bármit amit akar, és hamarosan össze is fogunk költözni, esetleg gyereket is szeretnénk pár év múlva. És hogy ne haragudjon, de nincs kedvem egy iskolás kisfiút eltartani. Énis évek óta dolgozok, teljes munkaidőben, van félretett pénzem, és egy saját kis autóm, fizetek lakástakarékot, szeretnék minnél hamarabb önálló életet. Most egy 18 évessel milyen életem lehetne? A családom is körberöhögne. Aztán a srác elmesélte a barátainknak ezt a beszélgetést, és ők is rám haragszanak, hogy ezt nem így kellett volna megmondani, mert ebből az látszik hogy nekem csak az anyagiak fontosak.
2015. máj. 28. 12:00
1 2
 1/19 datass ***** válasza:
53%

Normális nő vagy a leírásod alapján nem veled van a hiba.

Arról nem tehetsz hogy a 18 éves srác nem fogja fel amit elmondtál neki.

2015. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
nem, viszont elég hülye vagy, hogy ez a kérdés megfogalmazódott benned
2015. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Nincs veled baj, épp hogy felnőttes NŐI gondolkodásod van! A 18 éves maradjon még a kislányoknál...
2015. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Azért vagy anyagias és szemét, mert ez az indokod, hogy miért nem jössz össze azzal a szerencsétlennel. Ha az lenne, hogy halálosan szerelmes vagy és egyáltalán nem érdekel.. de ehelyett csak "Azon kívül, hogy szerelmes vagyok belé és én nem tartom rondának"


Másrészt az írás nagy része is csak az anyagiakról szól és nem a szerelemről. Bár úgy tűnik tényleg szerelmes vagy, csak épp a pénzbe.

2015. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

már az is sokat elárul,hogy egyáltalán ez a kérdés felmerült benned

mélyen csak a korkülönbség meg az anyagiak számítanak neked,egyébként simán dobnád a srácért a jelenlegi párod

ribizli vagy ennyi évesen

2015. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
nyugi ha pár év múlva jobban keres, meg jobb kocsija lesz mint a mostani pasidnak, majd akkor aláfeküdnél még, ugye?
2015. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Irta a kérdező, hogy SAJÁT kocsija van és SAJÁT erőből gyűjt lakásra. A pasija sem gazdag, csak tud magáról gondoskodni. Most ehhez hogy a francba jön, hogy ő csak a pénzre hajt, meg ribi ???

Azért fogalmazódott meg benne a kérdés, mert mindenki rá van kiakadva, mert neki már más dolgok fontosak az életben és ha nem lenne a pasija, AKKOR se akarna egy kis 18 évessel összeállni. Igen, valszeg ha a kis 18 éves majd 28 éves lesz és lesz normális állása, valamint hozzáállása az élethez, akkor lehet, hogy szóba jöhetne (ha már nem lenne kapcsolata) de ez miért baj ????

2015. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, ugyan már, néhányan vegyetek már vissza magatokból. Szerintem annyi a baj, hogy ezt úgy kommunikáltad le, hogy a pénzre éleződött ki a mondanivalód, pedig egyértelmű, hogy nem is itt rezeg a léc, hanem mi az istennek nyomul olyan csajra valaki, aki komoly kapcsolatban van? Megkockáztatom, a srác kiakadása alapján (hogy ő mennyivel helyesebb) látszik még nagyon, hogy egy kis tini, akinek tökre mások a prioritásai és még azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Sőt, ha nem jön be valakinek, az csak azért lehet, mert az a csaj egy aranyásó ribi!


Én is pont ugyanennyi idős vagyok és biztos, hogy nem jönnék össze egy 18 évessel. Le lehet pontozni, én nem ugyanaz az ember vagyok, mint 5 éve, érettségi évében egy teljesen más életet éltem, közöm nem volt még a munkához, mindkét szülőm élt, stb. Nem nagy korkülönbség, de ebben korban mégis.

Amúgy meg érdekelne hány itteni válaszoló tini, mert elég vicces, hogy azt feltételezitek, hogy más se érdekelné a kérdezőt 5 év múlva, mint, hogy milyen kocsija van olyan embereknek, akik párszor flörtöltek vele, mikor már lehet 2 gyerekkel fog babázni házasságban.

2015. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#9

jól látod, tényleg a megfogalmazással van a baj.

A mondanivalójának nagy része anyagi jellegű, az a kevés amit a "szerelméről" ír, meg úgy hangzik, hogy "nem tartom rondának"

dúl a láv bicsiz

2015. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
azt is írta, hogy szerelmes belé...Mi mást kellet volna még? Hogy milyen finom glutén mentes palacsintát tud sütni?
2015. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!