Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szemét dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szemét dolog ez tőlem? 19L

Figyelt kérdés

Párom egyik legjobb barátja -és annak a barátnője- egyáltalán nem szimpatikusok nekem. Ők is elutasítóak felém, így én is az lettem feléjük.


Én párom minden barátjával jóban vagyok egyébként, csak vele meg a barátnőjével nem. Árad belőlük a rosszindulat, a kétszínűség, az ember kibeszélésének a szándéka. Én alapvetően barátságos és kedves vagyok mindenkivel, nyitottam persze feléjük is, de miután rájöttem hogy milyen emberek valójában, nem szivesen keresem a társaságukat..


Viszont most ennek a fiúnak születésnapja lesz, amire persze párom menni akar, mert legjobb barátja. Én nem szeretnék elmenni, csak rosszul érezném velük magam, áltatott jópofizás lenne az egész.


Párom haragszik rám mert nem adok nekik még egy esélyt hogy jobban megismerjem őket. Haragszik, mert nem megyek vele. Haragszik, mert a közös nyaralásra sem szeretnék vele menni (ami egyébként a legjobb haver nyaralójában telne el).


Unszimpatikusak, nem akarom őket megismerni. Szerintem ők se akarnak engem, engem utálnak és kibeszélnek, páromat viszont imádják mert mindkettőjüknek barátja. Párom erőlteti a dolgot. Szerintetek ez szemét dolog tőlem hogy nem akarok velük foglalkozni?


2015. máj. 22. 11:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szimpatikusak* bocsi az elírásért
2015. máj. 22. 11:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Énse fogllkoznék velük a helyedben,de nehogy a kapcsolatotokra rámenjen azért ez az egész. 21L
2015. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hat figyelj. brszelj veluk olyan dolgokrol amikben erosek, jartasak. igy sikerul osszespanolni, meg akkor is ha ellensegek vagytok. adj nekik egy utolso eselyt, de ezt tudasd a baratoddal is. ha elmesz, akkor pedig ne legyel elfogult, induljon mki tiszta lappal.
2015. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem az a szemét dolog, hogy nem akarsz velük foglalkozni, hanem hogy éket versz a barátod és a legjobb barátja közé. Neked nem a haverért és a csajáért kellene velük jóban lenned (vagy legalábbis úgy csinálni), hanem azért, mert a párod így két tűz közé kerül, elutasítasz valamit, ami fontos számára. Ne azon aggódj, hogy akarnak-e téged a nyaralójukban látni vagy kibeszélnek-e a hátad mögött, hanem azon, hogy a barátod szeretné-e, ha vele lennél. Bármilyen támadás ér, ő ott lesz, látja, és nyilván a te védelmedre fog kelni, hiszen te vagy a barátnője. Ha saját szemével látja, hogy nem csak beképzeled a problémát, akkor nyilván kiábrándul a barátjából. Így te vagy a rossz, az önző, érzéketlen liba, aki el akarja marni a barátja haverjait. Választásra kényszeríted a barátodat, és nem te vagy az, aki felé a mérleg nyelve mutat..
2015. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazad van. Vannak gyoker, rosszindulatu emberek, akik megismeresere nem erdemes idot szanni, sem energiat. Nekem konkreatan az egyik kozeli ismerosom ilyen, kerulom is a tarsasagat, ahogy tudom.
2015. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha az emberismereted is olyan, mint az intelligenciád ("unszimpatikus") akkor igazán megérne egy próbát. Már az írásod elején azt éreztem, hogy felszínes vagy. Te vagy a nyitott, mindig kedves, közvetlen és mintabarátnő. De ők meg velejükig romlottak. Először magad körül nézz szét, hogy mindent megtettél-e
2015. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, mi a baj az unszimpatikus szóval? :D Biztos megtudod nekem ezt a kérdésemet indokolni, olvasva bölcs, egyáltalán nem ítélkező és jóindulatú válaszodat.
2015. máj. 22. 13:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként az is magasfokú intelligenciára vall, hogy hétköznapi szóhasználat miatt máris meg tudod egy ismeretlennek állapítani az intelligencia szintjét. Gratulálok!
2015. máj. 22. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem szemétség tőled. Az én páromnak is vannak olyan barátai, akiket nem bírok. Ő mehet velük bárhova de engem ne kényszerítsen. Több esélyt is kaptak már páran, és volt, hogy elmentem a párommal és velük szórakozni, de csak akkor szemétkedtek, amikor a párom nem volt ott, és nem tudott "megvédeni". Szóval nekem is elegem lett az egészből. Nem hiszem, hogy ennek problémának kéne lennie. Te se kényszerítenéd bele őt olyan helyzetbe, amiben csak rosszul érezné magát, akkor ő miért tehetné ugyan ezt meg veled?

19L

2015. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szemétségnek nem nevezném... értem a helyzetet.

A nyaralást én is túlzásnak tartanám, a párom kedvéért egy születésnapi bulit bevállalnék, nyilván lesznek ott mások is, - meg el lehet pókerarccal beszélgetni, ha muszáj, a nagy semmiről is.

2015. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!