Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja a többség úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja a többség úgy, hogy minden embernek kötelező kapcsolatban lennie majd egyszer?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék barátnőt. Ez a barátaim számára akkor derült ki mikor megkérdezték, hogy miért nincs senkim már egy jó ideje. Én pedig válaszoltam, hogy nekem nem kell senki nem nekem való. Csak úgy néztek rám. Azóta is állandóan azzal vannak, hogy keresnek nekem valakit, hogy meggyógyuljak. :)


Komolyabbra fordítva a szót, a családomnak is elmondtam, hogy nem szeretnék senkit mikor kérdezték, hogy miért nincs senkim. De mintha csak egy olcsó poénnak vették volna az egészet. Ilyen nehéz elhinni, hogy nem kell senki?


Most kezdtem a főiskolát, 19 éves vagyok. Maximalista és karrierista ember, imádok tanulni, főleg nyelveket (anglomán vagyok mellesleg). Szeretek utazni, külföldön járni főleg a tengerpartokon. Kondizok és suli mellett modellkedésbe kóstoltam bele nem rég. Még semmi komoly de lehet belőle valami. Oda vagyok a luxusért.


Szeretek élni, szabadnak lenni. Aki azt mondja, hogy ez később megváltozik... kétlem. 1 éve lett vége a legutolsó kapcsolatomnak. Akkor jöttem rá, hogy nem nekem való. Nem akarok semmit feladni azért, hogy egy nővel legyek. De tényleg, semmit nem adnék fel azért a mostani életemből, hogy barátnőm legyen. Egyszerűen nem tudnék egy nővel foglalkozni és nem is érdekelne, őszintén szólva. Hetero vagyok de az együttlét nővel nem hiányzik, az alkalmi kapcsolatoknak meg nem vagyok a híve. Sajnos elég önző ember vagyok és ez is közbe játszik. Nem szívesen költök barátnőre. Gáz vagy nem de így van. Inkább magamra költök mint egy nőre mert én nem akarom magam azért leadni mert most nekem barátnőm van.


Vannak jelentkezők akiknek bejövök, újabb és újabb emberek... Ezzel az a baj, hogy egy idő után viszont ők eltűnnek mert rájönnek, hogy teljesen hidegen hagynak. Félreértés elkerülése végett vannak ellenkező nemű barátaim is. :)


Ennyire furcsa lenne mindenkinek a dolog? Igazándiból rám tartozik, de azért jól esne ha a családom is elfogadná. De velük nem tudok sajnos mit kezdeni...



2015. máj. 29. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel mások véleménye?

Én meg gyereket nem akarok, mégsem tud érdekelni azok véleménye, akik erre rá akarnak beszélni, meg "jaj, majd úgyis lesz".

Szeretnek belekontárkodni más életébe, az övéké túl unalmas. :)

2015. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 viktorvarga ***** válasza:
29%
én 35 vagyok.de elhatároztam h ha nem jön egy 20 éves tényleg kiba szottul jó csaj aki nem qurva,.akkor inkább nem kell senki:)
2015. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsának találom én is, de ha őszinte vagy a próbálkozókkal és nem fecsérled az idejüket, akkor nem értem, hogy hol itt a probléma. A családod persze, hogy nem fogadja el, mert ezzel nem menne tovább a vérvonal... de a te életed a te döntésed.
2015. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Biztos irigyek mert látják, hogy másnak egyedül milyen jó. :) Zöld


#2 Sajna a mai világ ilyen, nagyon ritka az olyan akit te keresel, vagyis aki rád bukkanhatna. :)) Az én korosztályom, sajnos tudom milyenek. Na de kivételek mindig vannak persze. Zöld

2015. máj. 29. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb 10éve nincs kapcsolatom és nem is akarok,ebben a témában a barátaim véleménye sem érdekel!Persze sírni mindig hozzám jönnek hogy szakított velem,átvert stb..:DD én ilyenkor mindig örülök hogy nincsenek ilyen problémáim és nem is akarom hogy legyen.
2015. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Mert ez az élet rendje, az ember társas lény. Amúgy meg tökéletesen meg bírom érteni azokat, akik nem akarnak, mert egy csomó párkapcsolat pocsék, csak mást mutatnak a felszínen. A négy fal között meg alázzák egymást. Nekem is van egy csomó ismerősöm, akik már 30 felé közelítenek, de semmi nincs kilátásba és nem is idegesítik magukat emiatt.
2015. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társas lény, nem párkapcsolatos. A kettő között óriási különbség van. A házasság, az örökké együtt maradás nem ösztönös, különféle kényszerítő körülmények miatt alakult ki a történelem során.
2015. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 viktorvarga ***** válasza:
jah durva a világ :)
2015. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: megértelek és én is, ugyanígy vagyok vele, mint a 7-es hozzászóló. Az, hogy az ember társas lény, még nem jelenti azt, hogy párkapcsolatos. Ha nem akarsz, képmutató lenni, akkor sokkal többet érsz, minthogy azok, akiknek erőltetett párkapcsolatuk van (lehet, hogy a felszínen boldognak tűnnek, csak a felszín alatt, már sokkal másabbak).
2015. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván igen, de sokan a társat a párkapcsolaton belül keresik. Nem egyszer hallottam, hogy te vagy a szerelmem, a társam, a mindenem. Természetesen értem, hogy mire céloztok, hogy hol írtam el. :)
2015. máj. 31. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!