Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt néhányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt néhányan itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Rámír egy pasi. Nagyon jól elvagyunk,ismerkedünk, idővel küldünk képet,azon is bejövök neki nagyon,kedvességeket ir, aztán pár nap múlva nem ir. Persze nem mindenki szokta ezt csinálni. De nagyon rosszul esik mert megkedvelem ez idő alatt,és úgy úgy érzem ő is (ezekszerint mégse)


Mi lehet ennek a hátterében? Ti mikor csináltok ilyet?

18L



2015. máj. 30. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégse jössz be neki külsőre. Vagy talàlt egy k.urvàt itt.
2015. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Mert egy bunkó. Ha bármiért közben mégse aktuális a társkeresése, akkor szerintem a minimum hogy ír az ember egy sort, elnézést kér, és elbúcsúzik.


De amúgy az a legvalószínűbb, hogy több vasat is tartott a tűzben, és már nem emlékszik, kinek írt és kinek nem. Rólad például pont megfeledkezett, így jártál.


De megnyugtatlak, velem is csináltak már itt ilyent lányok. Ez van.

2015. máj. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Velem az itteni csajok 90%-a csinálja ezt. A maradék 10%-al meg összejövök...
2015. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mi van a háttérben, talán az érdeklődés hiánya, talán egy másik lány vagy rájön, hogy mégsem akar kötődni senkihez. Ezer meg ezer oka lehet. Ne szívd mellre. :) Nem találtam a miértekre választ, sem arra, hogy miért tűnik el egy nap után, sem arra, hogy miért több, mint egy éves beszélgetés után közli, hogy nem szeretne többet beszélgetni.

Az emberi agy kifürkészhetetlen.

2015. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert megun, vagy csunya vagy neki, es nem akar lerazni hirtelen, nehogy nagyon rosszul erintsen.
2015. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem jössz be neki annyira mint hiszed.

Mást nem tudok.

Ha elbeszélgettek és külsőre is bejössz neki miért nem írna?

2015. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
mert van valakije, vagy nem igazán jössz be neki. egy pár unalmas órát elcicázik veled, utána pedig mielőtt tényleg komolyabbra fordulni lepattan.
2015. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 omba ***** válasza:
100%
noname helyeken ez is beletartozik a szabadságba... én nőknél látom ezt az összes ilyen jellegű helyen.
2015. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig jobb, mint amit én tapasztalok. Az itteni nők/lányok 99%-a 1 sorral válaszol "novellákra", még azok után is, ha ő ír ki ismerkedős kérdést. Egy ideig próbálok kérdezgetni, hogy ne érezzem úgy, egy amőbával dumálok, egy ideig szintén 1 soros semmikkel "válaszolgatnak", aztán már nem válaszolnak. Érthetetlen számomra...
2015. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolta komolyan,volt pár unalmas napja,képet is küldtél bravo.

Én akkor nem szoktam írni,ha nem érek rá,nincs kedvem,fáradt vagyok,vagy nem érdekel,mert megunom és rájövök hogy feleslegesen pazarlom az időmet.

2015. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!