Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt néhányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt néhányan itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Rámír egy pasi. Nagyon jól elvagyunk,ismerkedünk, idővel küldünk képet,azon is bejövök neki nagyon,kedvességeket ir, aztán pár nap múlva nem ir. Persze nem mindenki szokta ezt csinálni. De nagyon rosszul esik mert megkedvelem ez idő alatt,és úgy úgy érzem ő is (ezekszerint mégse)


Mi lehet ennek a hátterében? Ti mikor csináltok ilyet?

18L



2015. máj. 30. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Velem a lányok ugyanezt csinálják kivétel nélkül.
2015. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kép alapján mégsem jössz be neki. Hidd el, ennyi a sztori.
2015. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 fine rice ***** válasza:
89%

Ugyanezt tapapasztalom én is, csak a szerepeket megcserélve.


21/F

2015. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 fine rice ***** válasza:
86%
Az lemaradt, hogy másodikkal értek egyet leginkább. Ugyanazt leírhatnám, amit ő.
2015. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lehet, csak éppen nem jár az oldalon egy ideje?

Vagy megtetszett neki valaki, akit személyesen ismer és ő köti le. Velem is volt ilyen, a lány meg, akivel itt ismerkedtem, mindig méltatlankodott, h így meg úgy nem érzi, h érdeklem. Azt hitte, itt élem az egész életem?

2015. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin van aki szokott ismerkedni? :D ez még sose jutott eszembe 24/F
2015. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jah sok lany csinalja ezt. meg megertem ha par uzirol van szo, dehat ha mar tobb napot dumalgattunk es minden okes, akkor lehetne mar annyi hogy elbucsuzik.
2015. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ti mikor csináltok ilyet?"

Én speicel soha. Nem szoktam ráírni senkire.

2015. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!