Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok az életben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok az életben ilyen szerencsétlen? Egyáltalán mi értelme van az életemnek ha az egész tiszta rossz? 23/l

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok ronda még se kellek a kutyának sem. Egy ideig jól elvannak velem a fiúk akikkel jártam, de egy idő után még is otthagynak. Valaki egyszer csak nem keresett többet, de ha kerestem nem vette fel a telefont. Pedig előtte nem is veszekedtünk, semmi ilyesmi. Egy másik meg azzal rázott le hogy túl vagyok hozzá. Komolyan mondom annyira selejtnek érzem magam emiatt. 1 éve nincs senkim, azóta nagyon ki se mozdulok itthonról. Bár meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. Még életemben soha nem voltam boldog.
2015. máj. 30. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

23 évesen még nem futottál ki az időből!!

Inkább változtass gondolkodás módot, mert ezzel látom gondod van!

23 évesen nem vagy vénlány! Most kezdődik számodra csak az élet!!

Van akire 30 évesen talál rá a nagy ő! Na, akkor ilyenkor mi van? Semmi!

Állj mindenhez pozitívan és változtasd meg a magadról alkotott képedet, mert nem vagy szerencsétlen! De amíg ezt gondolod magadról, addig ne várj pozitív visszacsatolást!

2015. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor te sokkal többet elértél idáig,mint én.Nekem nem volt még barátnőm, pedig én sem vagyok ronda és nem szomorkodom emiatt, próbálkozom tovább.Nem tudom mi lehet a probléma lehet a kisugárzásom. 26 Férfi
2015. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem aggodnek! :) Ugyis hamarosan megtalal a love. Higgy nekem!
2015. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha 23 évesen ennyire magad alatt vagy amiatt, hogy nincs tartós párkapcsolatod, akkor az érzelmi függetlenségeddel vannak komoly bajok. Mást teszel felelőssé a saját boldogságodért, ekkora felelősség pedig senkinek nem hiányzik, mindenki menekülni fog tőled. A hozzád hasonlóak gyakran teljesen feladják magukat egy kapcsolatban, ami megöli a szerelmet, majd mikor a férfi szakítani akar, jön az öngyilkossággal való fenyegetés, stb.. Ha te azt gondolod, nem is tennél ilyet, a hozzád hasonló érzelmi éretlenségű emberek nagy része igen, és mivel senki nem akar ilyen csapdába kerülni, már az első jelekre megpattan a kapcsolatból. Ne akarj párkapcsolatot, ameddig nem vagy képes önállóan, saját magaddal harmóniában létezni. Teljes életet élhetsz szerelem nélkül is, és csak akkor leszel vonzó mások számára, ha elég önálló és magabiztos vagy ahhoz, hogy boldog legyél párkapcsolat nélkül. Aki önmagát nem tudja boldoggá tenni, az mást sem tud.
2015. máj. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Meséld már el légy szíves, hogy egy hétköznapi és egy hétvégi napod hogyan telik el. Komolyan, mert szerintem ebből fogjuk tudni megtalálni, hogy hol a hiba.
2015. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jaja többet mesélj kicsit magadról.
2015. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy látnak valamit ami elriasztja óket. Én három évig voltam egy lányal aki kishián teljesen tönkre tett mégsem vettem észre, de akik körül vettek azok láták.

Végül én is felébredtem és elhagytam, mert valoban türhetetlen volt.. Most kb én is egy éve nem vagyok senkivel.

2015. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!