Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van így értelme kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Ha az illető személyiségre nagyon hasonlít valakire, akibe régen sokáig szerelmes voltam. Meg kicsit külsőre is, de jellemre azért jobban. Van ennek így értelme, vagy becsapjuk magunkat és egymást?
2015. máj. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem probléma. hacsak nem amiatt szakítottatok, mert olyan volt a személyisége..
2015. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt az exem az illető, csak szerelmesek voltunk egymásba, de nem tudtunk összejönni, mert nem vállaltuk be a távkapcsolatot. A személyiségét imádtam, azóta se találtam hozzá hasonlót mostanáig.
2015. máj. 22. 17:40
 3/6 Mumusan ***** válasza:
Akkor a válasz egyértelmű, Igen.
2015. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond.

A személyiség az tulajdonságok tömkelege ami nem csak 1 emberben lehet, és amit gyakorlatilag szeretnénk bármilyen kapcsolattól.

Szóval no problem.

2015. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találkoztál valaha bármelyik sráccal élőben,vagy netes szerelem volt?

Nem mindegy ugyanis...

2015. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!