Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt az egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt az egyedülálló fiúkra, h nekik mindegy milyen a nő, csak lyuk legyen rajta?

Figyelt kérdés

visszaolvastam csomó kérdést ahol minden lány azt írja rólunk, h nekünk mindegy csak lyuk legyen


2 éve vagyok egyedülálló de meg se fordult a fejemben, h röptében a legyet is elkapjam, vagy hogy mindenféle nővel leálljak


2015. máj. 30. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert rosszindulatúak
2015. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretes. Én 4 évig csináltam ugyanezt, mert nem akartam párkapcsolatot. Hogy hány lesajnáló tekintettel és jóindulatú vigasztalással találkoztam, hogy "ne búsulj, majd egyszer te is találsz valaki..". Mindenki magából indul ki, az az emberek nagy része annyira fél önmaga társaságától, hogy nem fér a fejükbe, más miért nem őrül bele az egyedüllétbe, vagy miért választja önszántából. 30N
2015. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mert sok itt a gonosz ember vagy trollok én is minden héten más nőm lehetne elég lemenni valami diszkóba pesten de nekem olyan nem kell az annyit is ér alapból én a tartós kapcsolat híve vagyok nem állok össze minden féle jött mentel
2015. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azokra mondják, akik ilyeneket írnak, hogy "szeretnék már egy barátnőt".

Tehát nem arról van szó, hogy megtetszett neki a Kati, a büfés lány és mindenképpen őt szeretné meghódítani.


Arról van szó, hogy legyen egy barátnője. Az már tökmindegy, hogy ki.

2015. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 26 éve nincs senkim, mégis megválogatom kivel randizok. És annak ellenére, hogy eddig nem is volt senkim, volt már nem 1 eset, mikor lekoppintottam a csajt, mert nem voltunk egy szinten.
2015. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!