Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az idősebb férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb férfiaknak tetszem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és az elmúlt két évben észrevettem, hogy csak az 5-10 évvel idősebb férfiak próbálkoznak nálam. Aki 5-6 évvel idősebb, velük még ki is alakítanék kapcsolatot, azon felül úgy érzem nem lenne túl eredményes hosszútávon a dolog. Egyszerűen nem értem miért, nem nézek ki idősebbnek (sőt, inkább fiatalabbnak néznek sokszor), és nem mindig viselkedem felnőtt, érett nőként sem. Engem kicsit zavar, egy olyan srácot keresnék szívesebben, aki korban kicsit közelebb áll hozzám, nekik viszont átsiklik a szemük rajtam.

2015. máj. 31. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek neked veled egyidős?? Egy 19 éves pasi még sehol sincs egy igazi férfihez képest! Lóf...szt sem tud még nyújtani! Ilyenekkel elbaltázod az egész életedet, aztán 30 évesen meg majd jössz sírni hogy csak a kis tinik akarnak megdugni és így sohasem lesz családom...
2015. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Pont azért, mert nem viselkedsz felnőtt, érett nőként. A 30 évesek idomítható ágymelegítőt látnak benned. Az 5 évvel idősebbek még talán közelebb állnak hozzád, de valóban, kár lenne sokkal idősebbel kezdened.
2015. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen egy teljesen velem egyidős, 19 éves srácra gondoltam, tőlem lehet 22-23 is, nem ez a mérvadó. Csak tudod, nem szeretnék egy olyan férfival együtt lenni, aki már lassan családot tervezne, vagy esetleg összeköltözést, mikor nekem nincsen jövedelmem, egyetemre járok, és számomra teljesen mások a prioritások.
2015. máj. 31. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen normálisak az elképzeléseid. Irányítsd te az életed. Olyan férfival randizz, akivel megegyeznek rövid és hosszútávú elképzeléseitek. Komolyan írtam, hogy egy 30-as az esetek túlnyomó részében azért veled kezd, mert tapasztalatlan vagy, egy korabeli nőnek legalább annyit kellene nyújtania, mint amit a nő nyújt, de mivel ő képtelen rá, olyat keres, akinek még nincsenek ilyen "igényei", és kedvére irányíthatja a személyisége fejlődését. Könnyebben érvényesül az akarata, ha ő családot akar, képes úgy alakítani a dolgokat, hogy az úgy is legyen. Meg egyébként is, sokan úgy vannak ezzel, minél fiatalabb a lány, annál nagyobb diadal "learatni". Elég gáz, de ismertem sok ilyen mentalitású pasit. Tanuld meg őket kezelni, sose menj bele olyasmibe, amit nem akarsz, csak hagyod megtörténni.
2015. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért nem mindenki ilyen a 30-as korosztályból. Én például nem is szeretnék családot meg összeköltözést, eleve ismerkedni sincs hol, emellett még más tekintetben is kilógok a korosztályom sorából. De persze te tudod, csak leírtam, hogy ilyen emberek is vannak, mint például én.
2015. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak olyanok is, mint te, ezt nem rosszindulatból írtam. Ennek ellenére úgy érzem, nem tudnám megadni azt, amire vágynak, vagy szerinted képes lenne egy 19 éves lány?
2015. jún. 1. 02:57
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz ezt megmondani , de az biztos hogy a kor nem feltétlen határozza meg ki milyen érett és ki mennyire talpraesett, mennyit tud nyújtani.... ismerek olyan nőt aki 18 évesen jött ösze az akkor 30 éves pasijával és 8 éve együtt vannak most születik az első kisbabájuk... és 19 évesen érettebben viselkedett , gondolkodott , kezelte a helyzeteket a leányzó mint én most 23 évesen... ez Emberfüggő, személyenként változó. Ismerek olyan 25 éves nőt is aki a kora ellenére életképtelen. Szóval nem feltéten a kor határozza meg ki mit tud nyújtani. A fontos az h egyezzenek az elképzeléseitek, elvárásaitok és előre szögezzétek le ki mit vár a kapcsolattól. De elméletben sok minden jól működik ténylegesen akkor fogod megtudni ha kipróbálod, benne vagy az egészben ....
2015. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előzővel.(az 5-ös voltam)
2015. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agyilag még kislány vagy! Más csajnak imponálna ha egy igazi pasi csapná neki a szelet! És attól még mert egyetemre jársz, még nem leszel intelligens!
2015. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!