Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idősebb férfiaknak jövök be?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, általában mindig a 25-30 éves srácok találnak meg, de a normálisabb fajtából, akik nem a strigulákat gyűjtik, van életcéljuk, nem alkoholisták, nem buliból buliba járnak. Én is ilyen vagyok egyébként. Nem szeretek bulizni, sokkal inkább a művészetek ( zene, könyvek, színészet,fotográfia) érdekelnek, szeretném elérni a célom, küzdök érte, 4-5 év múlva simán el tudnám képzelni a családalapítást. Fiatalabb srácok sosem próbálkoztak még, de nem is vágyom rá, egyszerűen nem találok bennük semmi érdekeset, vonzót, különlegeset... 90%-uk egy kutya, folyton a buli,drog,cicababák... Meg hát külsőleg is elég elfajultak a fiatal srácok. Talán a belső tulajdonságaim miatt alakult így? Köszönöm előre is!
2012. máj. 6. 03:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként nem vagyok az a naiv kislány, aki minden egyes szavát elhiszi egy felnőtt férfinak... idáig még egyikkel sem volt semmi, még akkor sem ha nekem is tetszett, meg volt a szimpátia, vonzalom.
2012. máj. 6. 03:40
 2/15 anonim ***** válasza:
hát azt hiszem te már mindenre válaszoltál, fényezni nem akarlak...
2012. máj. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mert 25 felett már bátrabban mernek kezdeményezni. A te korosztályod annyit tesz, hogy kiír ide egy kérdést, de utánam sem szólít le.

Nem akarj 4-5 év múlva családod alapítani!

2012. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább lesz aki eltartson.
2012. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem kértem senkit, hogy fényezzen, egyébként meg tök önbizalomhiányos vagyok, a tulajdonságaimat csak kész tényekként írtam le, mert így vannak. Szerintem egyébként nem előny, hogy ilyen vagyok. Annyit kérdeztem, hogy vajon ezek miatt, vagy kisugárzás, külső játszhat közre benne?


Utolsó válaszoló igazi nagy paraszt vagy, már ne is haragudj. Nem minden a pénz, egyáltalán nem fontos. Életem célja, hogy egy olyan munkát végezzek - nem nevezem meg az állást -, amit bár egyáltalán nem fizetnek meg, de én imádom, és ettől lennék boldog. Nem az érdekel most sem, hogy mennyire vastag a saját, vagy szüleim pénztárcája, hanem hogy egészséges vagyok, vannak barátaim, a családom összetart, jelenleg jól érzem magam a bőrömben, és boldog vagyok. Az érzelmek sokkal fontosabbak bárminél, sajnálom, ha te nem így látod.


Második: miért ne? Jó, természetesen nem a vakvilágba szeretnék szülni, biztos kapcsolat kell hozzá, bizalom, harmónia, stabil háttér ( Ezalatt nem a fényűzést értem, mint mondtam, ez a dolog elég hátul szerepel a ranglistámon, hanem hogy ne kelljen azon filózni, hogy vajon a gyereknek jut-e majd enni vagy sem). Szerintem ha ezek mind megvannak, simán lehet 21-22 évesen családot alapítani. Késői anya sem szeretnék lenni.


Jól elkanyarodtunk a kérdéstől, szóval most már várok releváns válaszokat is :)

2012. máj. 6. 14:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Es amugy szoktal masztizni?
2012. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

14:28


Majd ha utcára és a híd alá kerülsz akkor is ez járjon a fejedben amit itt írtál. Én meg majd nevetek miközben te a híd alatt fagyoskodsz Karácsonykor :D

2012. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, nem engem fogsz minősíteni vele :) Egyébként szép dolog ilyesmit kívánni egy embertársadnak.
2012. máj. 6. 16:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert a túl fiatalon kötött házasságok többsége felbomlik. 21-22 évesen még nem vagy felnőtt. Még éveken át sokat fogsz változni és a párod is. Ne azért akarj fiatalon megházasodni, mert fiatalon akarsz szülni!
2012. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Házasodni amúgy sem akarok, nem nekem való :) Egyáltalán nem tudom elképzelni magam a szituációban, az meg hülyeség, hogy papírral az ember bebiztosítja az örök hűséget,szerelmet,stb. Ez nem ezen múlik, valaki élettársi viszonyban él a szerelmével ( mint pl. a szüleim, pont 20 éve), és semmi gondjuk nincs, valaki 4 hónap után beadja a válópert. A ceremónia semmire nem garancia, szerintem felesleges az egész felhajtás. A sorsunkat úgysem kerülhetjük el, ha valakinek zátonyra futott kapcsolat jár, így is-úgy is megkapja. Akkor már inkább megmentem magam egy hosszú válási procedúrától. Ha meg életem végéig tartó boldogság jutott, akkor az papírok, gyűrű nélkül is beteljesül majd. Teljesen eltértünk a kérdéstől egyébként :)
2012. máj. 6. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!