Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy 10 magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 10 magányos emberből 8 tuti hogy férfi?

Figyelt kérdés
Miért vagyunk ilyen b a l f a s z o k ? vagy ez csak saját kivetítés, és pont ugyanannyi a magányos nő mint férfi? Szánalmas de ezt egy 23/F kérdezi :(

2015. máj. 31. 22:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja, kocsi ház legyen, ez az alap különben nem vagy férfi. és a kocsi az ne valami szakad roncs legyen.
2015. máj. 31. 22:58
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
A magány szerintem sem szinonimája az egyedülállóságnak. Sokszor voltam egyedülálló, de sohasem magányos. Sőt, magányos életemben kizárólag az egyik régi, hosszú párkapcsolatban voltam. Ebből pedig ki lehet lépni, nem kényszer.. Aki nem teszi, az csak saját magát hibáztathatja. Hogy ki tehet arról, ha valaki egyedülálló, azt ne firtassuk, kétesélyes. De hogy ki a hibás azért, ha valaki magányosnak érzi magát, az teljesen egyértelmű. Egyedülállóként semmivel sem nehezebb normális, kiegyensúlyozott életet élni, és emberi kapcsolatokat fenntartani (sőt, ezt még könnyebb is), mint párkapcsolat mellett. Az egyedülállók nem biztos, hogy tehetnek a helyzetükről, de a magányosok igen. A környezetemben egyébként nem nagyon vannak magányos emberek, akik igen, az nemek között teljesen megoszlott. De a magány oka leginkább valami átmeneti-tartós életképtelenség, amikor az ember nem találj a helyét a világban, és nem tudja, merre lépjen. Szerintem nekik nem a magány a legnagyobb problémájuk, csak egy tünete annak, hogy nem elégedettek az életükkel, de még nem tudják, hogyan változtassanak.
2015. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Megmondom miért. Mert 10 magányos férfiból 8 sír a fórumokon, hogy nincs senkije, miért nincs stb. 10 nőből meg csak 2 sír a fórumokon :D
2015. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Röviden?


Hát na ja.

2015. máj. 31. 23:02
 15/21 A kérdező kommentje:
ezt utolsó előttire írtam. utolsó előttire is talán igaz.
2015. máj. 31. 23:03
 16/21 A kérdező kommentje:
na még egyszer, ezt utolsó előttire írtam, de talán az utolsóra is igaz.
2015. máj. 31. 23:04
 17/21 anonim ***** válasza:
28%

Örülök, hogy minden nő összes gondolatával rendelkezel. :D

PSZICHOLÓGUS!

2015. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy valaki egyedülálló, az egy állapot, a magány pedig egy érzés. Az, aki magányosnak érzi magát, az párkapcsolatban is annak fogja érezni, hiszen az érzés BENNE van, ezen a kapcsolati státusz nem változtat.


Én például 12 évig éltem társas magányban. Jelenleg egyedülállóként nem érzem magam magányosnak.

40N

2015. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én jelenleg az ismeretségi körömben azt látom, hogy egy 20on éves nő el tudja magát tartani, el tudja magát szórakoztatni, ha épp szexelni akar, azt is megoldja, és még gyereket se nagyon akar. Ha van pasi, tök jó, ha nincs pasi, hááát. Az is jó. Részemről jobban szeretek kapcsolatban lenni, de nem mindenkire jellemző ez.

Egy 20on éves pasi kevésbé önálló, nem szeret mosogatni, mosni, takarítani, romokban az albérlet, vagy még a szüleivel lakik, az igényeihez képest kevesebb szexet talál bulikon, ezt jobban feldobná egy nő.

Mindkettőre láttam sook ellenpéldát, szerintem nem 8-2 az arány, mondjuk 6-4, 5.5-4.5 körül el tudnám képzelni.

Aztán jön a 30 ééés kéne a gyerek. Na, ahhoz már kell pasi. Addigra a pasiknak már megvan egyfajta egzisztencia, ezzel simán találnak maguknak nőt, ki milyet, fiatalabbat, egykorút, idősebbet, szebbet, csúnyábbat, de találnak. Amelyik nő viszont még nem biztosította be magát 30as évei elejére, amikor még aránylag könnyű dolga volt, annak itt kezdődik a nehéz dolga, mert a potenciális pasik már megkapják a 20on éves még mindig fiatal hamvas csajokat, tehtá egy részük kiesik, és a maradék meg kevesebben van, mint a nők akik épp párt keresnek.

2015. jún. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert a nők szeretnek, mosni, főzni, takarítani, mosogatni. :D
2015. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!