Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Ha barátnőt szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha barátnőt szeretnétek rábízzátok a véletlenre vagy tudatosan eljártok bizonyos helyekre és próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Ha eljártok,akkor merre szoktatok menni? Konkrét helyeket is írhatnátok. Lány vagyok és akkor én is olyan helyeken fordulnék meg ahol a legtöbb esély van az ismerkedésre:)

2015. jún. 1. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Én csak itt szoktam sírni, amiért nincs barátnőm, mert kövér vagyok.
2015. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 opened paradise ***** válasza:
69%
A véletlenre bízom.
2015. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
én már nem ismerkedek sehol felesleges nem születtem magasnak sajnos és ez nagy hátrány sőt kizáró ok a ""nőknél"""
2015. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj itt, gyk-n!
2015. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ismerkedni szeretnék (teljesen mindegy, milyen célból) késő este beülök egy kocsmába egy könyvvel. Előbb utóbb úgyis lesz az a részeg, aki megszólít, és beszédbe elegyedünk.
2015. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem bízom a véletlenre mert akkor ki tudja meddig várhatnék a csodára, hogy egyszer majd az ölembe hullik egy szexibébi.


Van egy szórakozóhely ahová időnként járok, azon kívül üzletek bevásárlóközpontok és hát gyakorlatilag bárhol ahol olyan lányt látok aki felkelti az érdeklődésemet.

2015. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Amikor teszek róla, vagy próbálok tenni róla, hogy legyen, abból nagy erőlködés/felsülés lesz. Amikor szarok bele mindenbe és a "majd alakul valahogy" elvet követem, tuti, hogy belezúgok valami "jó kislány" maszkját magára húzott hülye lotyóba. Egyik sem jobb a másiknál.
2015. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy hagytam, hogy majd lesz valahogy másképp a véletlenre bíztam sokáig, és nem lett semmi, aztán kerestem tudatosan is úgy sem lett senki.

13 nőből 13 elutasított és mind megmondta h nem tetszem nekik. ennyi,. Már sz**ärok az egészre.

2015. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Ronda vagyok és alacsony, ezért próbálkoznom is felesleges.
2015. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt jártam kocsmákba és helyi szórakozóhelyekre, de nem ismerkedni, hanem csak hülyülni. Néha itt-ott össze is jött valaki, de ennyi.


Az utóbbi 4-5 évben teljesen betokosodtam és max neten (pl.: itt) próbálok ismerkedni, több-kevesebb, inkább kevesebb sikerrel.


Igazából neked kell eldöntened, hogy milyen típusú párt szeretnél magadnak és akkor olyan helyen kell körülnézni. Például ha jobban szereted a lakodalmas zenét, akkor értelemszerűen ne próbálj meg egy rockfesztiválra elmenni ismerkedni. :)

2015. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!