Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Ha barátnőt szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha barátnőt szeretnétek rábízzátok a véletlenre vagy tudatosan eljártok bizonyos helyekre és próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Ha eljártok,akkor merre szoktatok menni? Konkrét helyeket is írhatnátok. Lány vagyok és akkor én is olyan helyeken fordulnék meg ahol a legtöbb esély van az ismerkedésre:)

2015. jún. 1. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Négyből négy esetben semmi nem lett a dologból, mert rusnya a fejem. Így, főleg a legutóbbi óta pont leszarom az egészet, majd lesz valami. Na jó, én is tudom, hogy nem lesz semmi, de legalább nem idegeskedek rajta, inkább a hobbimmal foglalkozok. Ha mégis eszembe jutna lányokat keresni, akkor azt csakis az interneten tenném, ott nem látják egyből hogy milyen pofám van.
2015. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Jézus ereje fiúk....hát borzasztó ezt a siránkozást hallani. Én jelenleg egy fiatal Peter Sellers hasonmásba vagyok belezúgva, aki egyáltalán nem jóképű. És tuti h le nem cserélném :D Nem a külsejétől szeretünk bele valakibe hanem a kisugárzásától. Ha rinyagép lenne tuti nem kellene.

23/L

2015. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

@12

Mert szerinted élőben is ez megy részünkről? :D Nem, ez egy anonim oldal, ahol senki nem ismer senkit, úgyhogy tökéletes hely arra, hogy kiírja mindenki a benne fölgyülemlett rossz érzéseket. Nekem nincsenek barátaim, de valahol ki kell adni magamból, ennél jobb helyet meg keresve se találhatnék. Még ha ez senkit nem is érdekel.

2015. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ma 22:32 vicces vagy :D:D ezt ki hiszi el? én nem hogy a kisugárzásba szeretnek bele a ""nők"" én aztán nem
2015. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13 :D tetszett a válaszod. Már vártam h beszólnak h milyen vagyok.Te vagy az első aki megindokoltad :) Tudom h nem nyafiztok élőben, de az ha valaki bizonytalan az látszódik rajta, kivéve ha nagyon jó színlelő. Viszont az tök szomorú h nincsenek barátaid :(
2015. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22.32-es vagyok és erről csak annyit h egy igazi nő igenis föleg a kisugárzásba szeret bele. El sem hinnéd h bizonyos tulajdonságok mennyire vonzóak tudnak lenni a nőknek. De ha mégis mondanom kéne valamit ami külsőség és megfog egy férfiban az a hanjga...Váá ha mély az nagyon szexi tud ám lenni. Az lehet a gond h a nők alatt te ezeket a ribiket érted...
2015. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a véletlenekben, nem járok el sehova, csak ahova muszáj és nem próbálkozok senkinél.

Szenvedek én eleget, nem hiányzik, hogy még külön keressem a b*szogatást.

2015. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kisugárzás = külső. Azért szeretik ezt mondani a lányok, mert szégyellik bevallani, hogy csak a külső számít nekik. Érdekes módon mindig annak van jó "kisugárzása", aki jól néz ki.
2015. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ezek összefüggnek. Amelyik pasi jól néz ki az magabiztos. A magabiztosság pedig már a kisugárzás:) Szóval tényleg fontos a nőknek a kisugárzás, csak általában annak a férfinak lesz jó kisugárzása akinek a megjelenése is rendben van. Mert a külseje meghatározza a viselkedését, nagyon sok belső tulajdonságát, pont azokat amiket mi elsőre megérzünk és amik fontosak nekünk.
2015. jún. 2. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!