Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lennétek képesek várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lennétek képesek várni egy bizonyos fiúra?

Figyelt kérdés

Ha nagyon szeretitek, mindennél jobban a világon.

20/L


2015. máj. 18. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, h ő mennyi érdeklődést mutat irántam. Ha semmit, akkor hagynám a francba, mert hiába az egyoldalú szerelem, ha nem tesz boldoggá... Inkább tovább lépek! :)
2015. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes vagy valakibe, azt képtelen vagy elfelejteni
2015. máj. 18. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idő után elmúlik és már csak az emlék marad, h valamikor kötődtél te ahhoz a fiúhoz/lányhoz. Ha ez nem így lenne, akkor az első szerelem után senki se tudna új kapcsolatokat létrehozni.
2015. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát én most úgy érzem, sosem leszek már képes más iránt így érezni :( Pedig sok idő telt el nagyon.
2015. máj. 18. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Muszáj elengedni a múltat, h lehessen jövőd. Nekem is nehéz volt az első nagy szerelmemet kiheverni, mert halálosan szerelmes voltam belé, mindennél jobban szerettem őt. Majd 10 hónap után éreztem úgy, h talán kész vagyok egy új kapcsolatot felépíteni, már begyógyultak a sebek és hiába nézem a képeit, már nem mozgatja meg a lelkemet. Már elengedtem :) Ő boldog mással, nem gondol rám, akkor én miért ostorozzam magam? Miért vegyem el magamtól az időt, miközben a dolgokon úgy sem tudok változtatni, mert ő már döntött? Felesleges rágódni olyanon aki plátói... Nehezen, de el kell engedni és hagyni, h mindketten boldogok legyetek!
2015. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: igen, ha le van zárva egy kapcsolat, akkor könnyű elengedni, főleg, hogy látod, hogy te tényleg nem kellesz neki. De az én esetem elég más...
2015. máj. 18. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kicsit jobban belemész a részletekbe, lehet, hogy tudunk segíteni. :)

Így általánosságban tényleg csak ennyit lehet mondani: ha van értelme, bármeddig. Ha nem érdekled, akkor felesleges, csak kínzod vele magad.


Konkrétabban válaszolva: én hat évig "vártam" a jelenlegi páromra. A várás azért idézőjeles, mert tudtam, hogy neki párja van, messze lakik, nem lesz köztünk semmi, hát én is továbbléptem. Végül mindkettőnk kapcsolata odalett, mi meg összeakadtunk újra egymással. Nem bánom, hogy így alakult. :) Hat évvel korábban nem tudtuk volna egymást úgy értékelni, mint most.


25N

2015. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés... három éve szeretem, de ő azóta már a második barátnőjével jár, engem észre se vesz. Próbáltam mást keresni, próbáltam elhitetni magammal, hogy nem is jön be, még azt is, hogy ki nem állhatom, de nem működött semmi :(

Szerintem addig így marad, amíg nem jön egy másik szerelem. A távolság mindenesetre segít egy kicsit, belepusztulnék, ha minden nap látnám :(

2015. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!