Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szórakozik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szórakozik vagy lesz is ebből valami?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve ismerjük egymást,egy szórakozóhelyen találkozunk. Azt hittem egy hullámhosszon vagyunk de már kétlem... Mikor találkozunk buliba tök jól elbeszélgetünk vagy amikor ír fb akkor is flörtölünk adja a jeleket de semmi több... van amikor nem ír egy hónapig, aztán amikor ír onnan folytatjuk a beszélgetést ahol abbahagytuk. Barátai azt mondják h hozzá idő kell és adjak neki... persze értem én az ilyet de egy év se kevés idő sztem. Azt hittem h majdnem 30 éves pasik komolyabbak de rá kell döbbenjek h ez nem igaz... Szerintetek mit kellene tennem? vagy felejtsem el?

2014. jan. 24. 14:37
 1/7 anonim válasza:
szerintem meleg a srac
2014. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 év lol :D Ha akarna akkor már rég vele lennél, sztem hagyd.
2014. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le,hogy mindketten hosszú kapcsolatból léptünk ki... szóval érthető ha egyből nem is kapcsolat lesz mert szabadság kell mindkettőnknek valamilyen szinten...de ez a gyerekes játék se éppen normális.
2014. jan. 24. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a hosszú kapcsolatból kilépés is csak duma, tartom a véleményem.
2014. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van... de mikor már próbálom lezárni és nem foglalkozni vele, újra megjelenik és összezavar... csak azt nem értem mire jó ez neki... :S
2014. jan. 24. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz belőle valami. :)

Csak még ő sem tudja, mit akar.

2014. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már...olyan nincs hogy nem tudja mit akar, 30 éves férfinak tudnia kell hogy akar e valamit vagy sem. Valamit vagy akarok vagy nem, nincs olyan hogy nem tudom.


Max olyan lehet, hogy próbálkozik ő csajoknál, nem jön össze, akkor kicsit elbeszélget veled, gyűjt egy kis lelki erőt rajtad, aztán megy máshoz próbálkozni.

2014. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!