Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok boldog, elégedett lenni a saját én szintemen lévő nőkkel?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok vonzódni azokhoz a lányokhoz, akik kb. velem egy kategória, csak azokhoz, akiknél esélyem sincs?
2015. jún. 3. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
velem is ez van erre fizikai képtelenség válaszolni
2015. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

"szinteken levő nők"???


Mi lenne, ha nem kategorizálnál?

Szimplán csak ismerkednél?


Mitől lesz egy nő magasabb szinten? Soványabb? Gazdagabb? Többet költ kozmetikusra?

2015. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Mert éretlen vagy és gőzöd sincs a szerelemről.

Nem bántásként írom.

2015. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Mert felszínes vagy (közben meg az ilyen férfiak a nőket szidják, hogy miért felszínesek, mikor ők maguk is ilyenek). Akkor vágyakozz az elérhetetlen után.
2015. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
ez nem felszínesség minden embernek vannak elvárásai a pár keresésben! te se járnál olyannal aki nem vonzó!
2015. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4-es, ha ez felszínesség lenne, akkor miért lennének azok a nők elérhetetlenek? Ha a nem felszínes embereknek mindegy a külső, akkor simán lennének szép - nem szép emberpárosok is dögivel, nem? Abból pedig, hogy ez viszonylag ritka, nem vonhatjuk le a következtetést, hogy MINDENKI felszínes?
2015. jún. 3. 12:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Minden relatív. A szépség is. Szerintem ez alapján nem lehet azt mondani, hogy szép-nem szép páros. Ritkán látok olyan párt, ahol mindkét felet szépnek érzem. Ez inkább szubjektív ízlés dolga. De ha havi többszáz ezret kozmetikusnál és edzőteremben elköltő, szupermodellekre gondolsz, akkor jah, azoknál 10/9 pasinak nincs esélye (lóvé nélkül, mivel nagy részük prosti is).
2015. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Én jártam már olyannal, aki első látásra nagyon nem tetszett. Aztán mikor beleszerettem, fizikailag is vonzódni kezdtem hozzá. De az egy igazán nagy szerelem volt, lehet, nem sokan tapasztalják meg, de az már felette áll annak, hogy kövér vagy, sovány vagy, esetleg csúnyácska.

Na, de ezt itt úgyis hiába magyarázom, egyszer már megpróbáltam, akkor is lehurrogtak, úgyhogy.... :)

2015. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

"akkor simán lennének szép - nem szép emberpárosok is dögivel, nem"


Nem tudom, hol élsz, de vannak. Napi szinten látok ilyeneket.

2015. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem szereted magadat sem igazán és egyedül fogsz maradni.
2015. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!