Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Munkahelyi szakítás, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szakítás, van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Párommal a napokban szakítottunk, engem eléggé megviselt, őt nem annyira, ő volt a kezdeményező. Gyorsan lerendeztük. Én most 3 napja nyugtatón élek, és alapból antidepit is szedek. Ő tőlem 3 méterre ül a munkahelyemen, fél szemmel mindig látom. Egyelőre nem zavar a jelenléte, de nem tudom hogy ez meddig lesz így. Én mindenesetre nagyon rosszul érzem magam, még nyugtatóval is, de ez önmagában a szakítástól is lehet. Tapasztalat?

2012. júl. 27. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de szerencsére mi ritkábban találkozunk,mert műszakba járunk,így nem minden nap látom. Igazából szakítás óta nem láttam a munkahelyen, így kezdek jobban lenni. (Bár 5 napig nem ettem,lement 3 kg,sírógörcs esténként és kb mindenről ő ugrik be). Neki meg látszólag semmi baja. Most eszek,jobb a hangulatom,de én tudom,hogy ha látom, nagyon rossz lesz. Remegni fogok, és megint sírás..szerintem egy darabig neked is szar lesz, idővel magányos leszel,és én pl úgy vagyok vele,hogy akármennyire is haragszom,idővel mindig csak a jóra emlékszem és így még rosszabb, még jobban hiányzik. Lehet te is így leszel. Azt az időszakot kell kibírni,utána könnyebb. Persze ez az idő mindenkinél más..én szívni fogok,mert nálam hosszú. :) Remélem neked könnyebben fog menni.
2012. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10:30 Köszi. Ugyanez, az exemen meg sem látszik. Igaz ő előre eltervezte, és ő jelentette be. De ez akkor is bánt, mert olyan érzésem van mintha nem sokat jelentettem volna neki..
2012. júl. 27. 12:40
 3/3 Uwl ***** válasza:

Nem értem minek kell szedni a sok pirulát.

Kezd el egy hobbit, járj edzésre társaságba, próbáld lekötni magad, de azzal sem lesz jó, ha munka után beülsz az ágyra és sírsz.El kell fogadnod, megbékélned tudom nem könnyű.


Nekem is volt pár szakításom mikor a másik fél hagyott ott, persze én meg teljesen odavoltam. S utána nagyon sokáig amikor a fényképére is ránéztem a gyomrom összeugrott.


A nyugtató meg ilyen sok hülyeség az nem old meg semmit, kb mint az alkohol. Attól még a probléma ott marad csak elodázod, nem foglalkozol vele.


Ha teheted menjél el egy tandemugrásra.Hidd le beválik .)

2012. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!