Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Való egyáltalán párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Való egyáltalán párkapcsolat egy defektes, aspergeres lánynak?

Figyelt kérdés
Eddig még erre a kérdésre nem kaptam értelmes választ. Normális válaszokat várok. Sokszor és jogosan azt érzem hogy nem vagyok olyan mint egy normális ember. Mindig mindenhol kigúnyoltak a csendességem miatt. Nagyon későn tanultam meg beszélni. Beszélni normálisan tudok, csak csendes és visszahúzódó vagyok. Sok minden nehezemre esik pl. egy idegen emberhez csak úgy hozzászólni vagy a boltba bevásárolni egyedül. Nekem ezek hatalmas megerőltetést jelentenek, ami egy normális embernek fel se tűnik. Voltak párkapcsolataim amik nem tartottak sokáig. Szerintem azért hagytak el hetek után mert más vagyok, persze nem beszéltem nekik a betegségemről.

2015. jún. 8. 21:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Rossz társaságokban mozogsz... normális emberek ilyet nem gúnyolnak ki.
2015. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
de hogy vagy defektes! ez 1 betegség amiről nem tehetsz! akik ki gyúnyolnak azok nem is emberek! nálam nem lenne problem támogatnálak ahogy csak tudnálak de persze sok itthon a felszínes ember
2015. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lenne való? Ne ostorozod már magad. :) Ez nem olyan dolog, ami miatt ne lenne való neked egy kapcsolat.
2015. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hát akkor az általános iskolák és a gimik tele vannak ilyen emberekkel.
2015. jún. 8. 21:05
 5/34 A kérdező kommentje:
Mégis miért nem olyan dolog?
2015. jún. 8. 21:05
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy való. És szerintem ez nem jelenti azt, hogy defektes lennél. Én például nagyon szívesen megismerkednék ilyen nővel. Tuti van még más is így ezzel.
2015. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De megmagyaráznátok miért ismerkednétek meg egy beteg nővel, amikor vannak normálisok is?
2015. jún. 8. 21:14
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Megmagyaráznád, hogy miért érzed magad ennyivel kevesebbnek? Mert nem vagy az egyáltalán...
2015. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Pont azért mert nem vagyok normális, teljes értékű ember.
2015. jún. 8. 21:15
 10/34 A kérdező kommentje:
Azért is érzem magamat kevesebbnek, mert mindenhol az iskolákban kigúnyoltak a furaságom, csendességem miatt.
2015. jún. 8. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!