Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nektek mennyire jönnek be a magányos farkas tìpusù pasik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok szűz ez alatt nem azt értem, csak akinek kevés barátja van magányos és egy útkeresési szakaszban van? Nem vagyok fb sztár, nem vagyok fent egésznap személyes dolgokat élőben intézem, de a nagy nyűzsgést nem szeretem. Következző válaszokat várom lehetöleg indoklásal. Egyáltalán nem, függ mástól, bejönnek, kìváncsivá tesz. 20-as éveiben járó hìm.

2015. jún. 4. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ott buktál meg, hogy mindent és mindenkit kategorizálsz, még a válaszlehetőségeket is
2015. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Megtudtuk, hogy mit nem csinálsz, de arról ami alapján a kérdésre válaszoni tudnék nevezetesen rólad mint emberről, jellemről nem sok derült ki.

Az meg, hogy a válaszokat is megadod nagyon unszimpatikussá tesz. Szóval nem a "magányos farkas" viselkedés miatt, amit mint fogalmat mellesleg rosszúl használsz.

2015. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én annyira nem vagyok "fb sztár", hogy még csak nem is vagyok fenn a FB-on, a "személyes dolgokat élőben intézem, de a nagy nyüzsgést nem szeretem.

Ettől még EGYÁLTALÁN NEM vagyok magányos farkas.


Szóval számomra nem derült ki a kérdésedből, hogy te igazából mitől tartod magadat "magányos farkasnak".

2015. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Válaszokat, csak azért kategorizáltam, mert nem akkartam, hogy mellébeszélés legyen. Nem szerettem, ha valaki nem öszinte.
2015. jún. 4. 21:26
 5/13 anonim ***** válasza:

# 4


A női logikámmal van baj szerinted, ha nem értem, hogy vajon miért azon múlna, hogy mennyire őszinte valaki, hogy lekorlátozod-e a válaszlehetőségeket általad meghatározott kategóriákra, vagy saját maga fogalmazhatja meg, hogy mit gondol erről a kérdésről? :-)


A mellébeszélést emlegetni pedig nem tűnik valami bölcs és kedves dolognak, ha egyszer te szeretnéd, hogy mások időt szánjanak arra a szabadidejükből, hogy válaszoljanak neked.

2015. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# Sok nem őszinte ember manapság, de fejtsd ki véleményed, vagy hiszek valakinek vagy nem úgy.
2015. jún. 4. 22:15
 7/13 anonim ***** válasza:

dehogynem derül ki róla, mint emberrel ez meg az. (más kérdés, hogy ki nem szja le)


Először is a "magányos farkasok" leszarják hogy a lányoknak bejönnek e vagy sem.

Másorszor ezen hangosan felröhügtem :"Nem vagyok szűz ez alatt nem azt értem"

Nos, senkinek nem fordult meg a fejében a kérdést olvasva, hogy szüz vagy e vagy sem (ezekután boritékolható, hogy az vagy,)

magyarul, kényszerből vagy "magányos" nem pedig azért, mert "az a típus" vagy

Javaslatom: képezd magad, mert hülyének lenni sokkal cikibb, mint magányosnak.

2015. jún. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A női logikámmal van baj szerinted.."

Azzal szerintem is baj van, ugyanis egy 3 évesnek is feltűnik hogy önmagában a kérdés is ellentmondásos, a leírás meg aztán pláne blőd.

Ilyenformán, az "útkeresés" részben biztos vagyok, viszont annak nagyon az elején jár a kolléga. Ami huszonévesen komoly hátrány csajok terén (mert ugye az világos hogy tulajdonképpen az egyetlen, ami komolyan érdekli a "magányos farkasunkat", az az, hogy be tud e csajozni ezzel a szöveggel /NEM/)

2015. jún. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van némi különbség a magányos farkas és a kivert kutya között. Te inkább az utóbbi kategóriába tartozol.
2015. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mocskos kretének
2015. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!