Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő nem tudna sminkelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem tudna sminkelni, ti mit tartanátok róla?

Figyelt kérdés
Én pl nem tudok és szeretek vakolni...
2015. jún. 9. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ne videókból tanulj, mert a szemhéjfestés nekem sem megy onnan, azon egyszerű oknál fogva, hogy soha nem szoktam kifesteni a szemhéjamat.


De spirálozni tükör nélkül is tudok.

2015. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vakolást hagyjuk meg a kömüveseknek ..mint nö (és hozzá értö) szeretek és tudok is sminkelni. Amint a hétköznapokban vagy szórakozó helyeken látok 80%-ban átcsúsznak a nevetséges kategóriába. A jó smink korrigálja , elkendözi a hibákat és kiemeli azt ami szép. Ehez persze kell az , hogy tudd mit akarsz eltüntetni , mit kiemelni tisztában légy a bör típusoddal a színeiddel, formaiddal mi áll jól mit kell kerülni és tudni az alapanyagokat jól megválasztani. Aki szép smink nélkül is szép , akinek ez nem adatott meg az pedig az ecsetért nyúl mert szebb képet mutat , magabiztosagot ad. Egyébként javaslom mindenkinek ne videókból tanuljon sminkelni , hoszen nincs 2 olyan ember szerintem akinek pontosan ugyan olyan az arcán minden részlet és pontosan ugyan olyan tónusokkal rendelkezik, kérjetek inkább segítséget szakembertöl, nem kerül semmibe rengeteg a sminktanács adás illetve sminkelés akár egy -egy bevásárlóközpontban, márkaboltban elvétve drogériákban is.
2015. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

25-30 éves kor fölött sztem kicsit gáz ha egy nő nem _tud_ sminkelni. Nem arról van szó, h nem szokott, de vannak események, amire a nők 100%-a kisminkeli magát... nagyobb ünnepségek, drága étterem, üzleti vacsora. Sok helyen eleve elvárt a sminkelt megjelenés (nem a férfi részéről, hanem etikett).

Szóval ilyen helyzetekben mikor pedig mégis rákényszerül akkor kicsit gáz ha nem tud sminkelni, mármint ez olyan mintha nem tudna igényesen öltözni stb.

Mármint én mondjuk nem értem ebben mi a nagy was ist das eddigi barátnőim közül mindenki tudott és ált. nem volt több 5 percnél és egyáltalán nem volt vakolat mert értettek hozzá, h a kevesebb néha több...

Ellenben vannak ilyen fura csajok akik sose sminkelnek és hát 25 évesen megjelennek az első céges vacsin, úgy h először sminkelik ki amgukat és iszonyat módokon tudnak kinézni... ja pont amit írtál, vakolat, meg bohóc smink... na ez totál gáz sztem ezért nem ártana ha minden csaj megtanulna és nem a rinyát mondaná a természeteeség meg ilyenekről. Mert ez úgyiscsak képmutatás és az ilyen nők nagyrésze a facebookos képein úgyis sminkben lesz... max hülyén néz majd ki...


25/F

2015. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!