Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok elutasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elutasítani senkit?

Figyelt kérdés

Átlagosan szép lány vagyok átlagos személyiséggel, mégis tinikorom óta aki kicsit hosszabb időt tölt velem, képes belém szeretni. Eddig így volt ez minden fiúbarátommal, egy halom ismerőssel, évfolyamtársakkal.

Átlagosan öltözködöm, alig sminkelek, nem festem a hajam, szóval az a típusú lány vagyok, akiből 12 egy tucat.

Valami csoda folytán mindig tetszettem annak, aki nekem, pedig különös ízlésem van. El még nem utasítottak soha, pedig lett már úgy kapcsolatom, hogy én voltam a kezdeményező fél.

Én viszont nem tudok elutasítani senkit. Vagyis természetesen megmondom, hogy nem alkalmas, nem szeretek se hülyíteni, se hitegetni másokat, de aztán utána napokig rosszul érzem magam, bánt.

2 éves kapcsolatom van, együtt élünk. Egy csoporttársamról derült ki tegnap, hogy tetszem neki, és járna velem, holott mikor megismert, már tudta, hogy nem vagyok szabad.

Neki is elmondtam, mi a tényállás, el is fogadta, most nem beszélünk.


Miért van az, hogy ez engem ennyire bánt?

Miért nem tud velem senki csak barátkozni?


22n


2015. jún. 11. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a főbűnök között szerepel, az irigység, de "irigylem a problémádat".
2015. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdés hülyén lett megfogalmazva. Ha nem tudnál elutasítani senkit, akkor a csoporttársaddal már dgnod kéne. Amúgy van egy olyan típus, akiből sugárzik a szexualitás, ezért mennek rád a férfiak.
2015. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg az átlagos külsőd mögött egy valódi, egészséges, kedves nő rejtőzik. :) És ezt kiszimatolják a pasik mérföldekről. :))


Majd idősebb és rutinosabb leszel, én 25-28 éves korom közt tanultam meg, hogyan lehet olyan finoman határt tartani, hogy ne legyek barátságtalan, de egyértelmű legyen, mit lehet és mit nem. Megtanulod majd te is.

2015. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem műbalhézol lányka. Járunk?
2015. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!