Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi vesz rá sok ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi vesz rá sok ember, hogy itt írogasson, mikor nyár van, tele a strand szép lányokkal, és gyönyörű idő van?

Figyelt kérdés

Élvezni kellene az életet, nem itt panaszkodni, hogy nem megy.

Próbálkozni kell, és sikerül.

Tele a strand jobbnál jobb nőkkel, akik mind gyönyörűek.



#szépidő #gyerünkfürdeni
2015. jún. 13. 16:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
Ja, csak a jobbnál jobb nők nem egyedül hanem a pasijukkal családjukkal, férjükkel gyerekeikkel vannak kint a strandon.
2015. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%
Vannak reménytelen esetek, az is próbálkozzon?
2015. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
32%

Basszus, ennyire ne írjátok már le magatokat! Reménytelen esetek? Most miért ne sikerülhetne?

Én férfi vagyok, nekem sincs senkim, de esküszöm, az itt síroknak segítenék annyit, h elmegyek velük strandra, aztán hajrá!

2015. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én örülök a nyárnak, mert még mindig 1000-szer jobb nekem, mint a tél. De most tényleg, félretéve azokat a dolgokat, hogy kb. semennyire nem bírom a tűző napot, és kb. semennyi pénzem nincsen ilyen dolgokra, az én esetemben nem a helyszínen fog múlni ez a történet. Mert ha lenne bátorságom odamenni egy lányhoz, nőhöz, akkor azt megtenném a belvárosban is, utcán, buszon, vagy boltban. De sajnos nincs.
2015. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én például külföldön élek, ahol már megbocsáss, de rohadtul nincs gyönyörű nyár, mert hideg van és az ég borús, én meg különben is a férfiakra bukom.
2015. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én 15 év feletti lányokat nem nagyon szoktam látni strandon. Nagyon elvétve vannak csak.
2015. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
már bocs de az ember nem mehet minden nap standra, ha nem lakik pont mellette. ja tényleg szánalmas kérdés , de legalább sokat válaszoltak rá :)
2015. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas a kérdés? Senki másnak nem jutott még eszébe, hogy amikor szép idő van kint, miért van sok ember bent a gép előtt?
2015. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én például dolgozom hétvégén is, és munka előtt kicsit feljövök ide, mert annyi hülyeséget látok hirtelen, hogy nyomban feldobja a napomat. Ti pedig csak élvezzétek a vakációt meg a strandot, amíg mi, dolgozók, életünk virágát a munkával töltjük el, ésmire észbe kapunk, egyedülálló öregasszonyok és vénemberek leszünk mind, mert munka után nem inni, hanem aludni járunk.
2015. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!