Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így van esélye egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van esélye egy nőnek valaha normális párkapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,olyan 3 hónapja véget ért egy 8 hónapos kapcsolatom,amiben az utolsó 5 hét csak egymás kerülgetéséből állt,mert a pasi mindig kitalált valamit.Ezt a fazont tényleg szerettem és nehezen hoztam meg azt a döntést,hogy ez így nem mehet tovább.Azóta volt egy alkalmim,de még most is eszembe jut olykor.16 éves koromtól 21 éves korig bezáróan a komolyakat is beleszámítva 11 pasival feküdtem le,amit csak a barátnőm tud.Mivel társaságban nem vagyok valami nagyhangú,vékony sem,különösebben szép pláne nem,ez azért meglepő.Ha találnék valakit,aki úgy érzem,szőröstül-bőrüstül elfogad,meg tudnék nyugodni,de így nem.Ja,és semmilyen ajánlatból most nem kérek,bocsi!

2015. jún. 14. 01:18
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban,hogy egyrészt elég sokat sérültem a legutóbbi kapcsolatomban,másrészt sok pasitól hallom,hogy ő bepánikol egy szerinte túltapasztalt csajon.Ezért kérdeztem.
2015. jún. 14. 02:28
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Akkor te a volt kapcsolataid száma miatt aggódsz, ez nem kapcsolódik a testalkathoz. Esélyed mindenképpen van, mert mindannyian mások vagyunk, van akit pont a tapasztalatlan lányok elrugaszkodott elvárásai zavarnak, a körülményeskedés és fejben előre megálmodott forgatókönyvhöz ragaszkodás. Ahogy fogalmaztál, szőröstül-bőröstül elfogadni a másikat, sok lánynak ez nem szokott menni.


Elfogadni, hogy a másik hús-vér ember, és amit TV-ben vagy a barátnőkkel fecsegés közben lát és hall, a magazinéletet élő tökéletes a valóságban nem létezik. Olyan létezik inkább, akivel megvan annyira az összhang, hogy számunkra legyen tökéletes. Ezt egy tapasztalt lány már megérti, és nem hátrál ki a megkezdett kapcsolatból szeszélyesen, a semmiért csalódva, csak mert nem passzol az idealizált álomképhez a másik. Érdemi, tartalmas kapcsolatra tehát pont ti vagytok ezerszer jobbak, ne aggódj. :)

2015. jún. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

A 11 elég szép szám 4 év alatt. Ha lehet ezt ne nagyon reklámozd, mert a legtöbb férfi hosszútávon ilyen lánnyal nem nagyon akar kezdeni semmit.

Nagyon, nagyon sokat elárul rólad egyrészt ez a szám, másrészt az is, hogy a 8hónapos után pár hónapon belül máris volt alkalmi kapcsolatod. Szóval nem rólad fogják mintázni a megbizhatóság aranyszobrát. Gondolom inkább az a probléma gyökere, hogy TE nem tudsz megmaradni hosszú ideig egy férfi mellett, ugyanis nem feltétlen szükségszerű kidobni a hosszabb kapcsolatból férfit pár hetes válság miatt. Sokkal inkább jellemző a megbeszélés. Persze abban az esetben, ha valóban komoly kapcsolatot akar az ember. Te gyaníthatóan nem akarsz.

2015. jún. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én megmondom kerek perec, hogy nekem nem kellenél még rövidebb kapcsolatra sem. Ez önmagában véve persze nem azt jelenti, hogy nem kellenél senkinek, csak annyit, hogy fel kell készülni rá, hogy nem mindenkinek fog bejönni a dolog. Ez olyasmi, mint a nőknél az, hogy mennyire fogadja el, ha a pasija adott esetben prostikhoz járt. Van, aki elfogadja és van, aki nem.
2015. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

<< Így van esélye egy nőnek valaha normális párkapcsolatot kialakítania? >>


Persze hogy van!!!


<< Ja,és semmilyen ajánlatból most nem kérek,bocsi! >>


ööööö.... jaaa, akkor nincs :D

2015. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
51%
Aki 21 éves korára már 11 pasival volt, az ri banc. Normális férfiaknak legfeljebb szexre kellenél, másra nem.
2015. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%

"Maradjunk annyiban,hogy egyrészt elég sokat sérültem a legutóbbi kapcsolatomban,másrészt sok pasitól hallom,hogy ő bepánikol egy szerinte túltapasztalt csajon.Ezért kérdeztem."


Én, férfiként nem zavartatom magam a "túl tapasztalt" csajokon, viszont -és ez puszta megérzés részemről- elképzelhető esetleg, hogy lehengerlően magabiztos vagy? Mert az sok férfit riaszt egy nőn, szerintem. Engem biztosan, és nem a magabiztosság, hanem a lehengerlő mivolta, akkor is, ha kompenzálásból iylen a nő, és akkor is, ha nem azért lehengerlő.


A lehengerlőség nem nőies. De tegyük fel, hogy nem jó a sejtésem, és akkor elnézést.


A kérdéseidből sem, és akommentjeiből sem derül ki semmi olyan, ami alapaján érdemben lehet váalszolni a kérdésedre. Mert pusztán annyi sejlik (és ez is csak az imént idéett kommentedből), hogy "sokat sérültél lelkileg". A kérdésre csak úgy lehet válaszolni, ha részletezed, konkretizálod, miből állta a lelki sérülésed. Ha viszont ez titok, akkor megávlaszolhataltla na kérdésed érdemben, és az esetben meg kár volt feltenni.

2015. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nos,ha már a lelki sérülésre rátértél,kedves utolsó elmondom.Az utolsó pasast tényleg nagyon szerettem,én hülye körül is ugráltam.Cserébe mit kaptam?Állandó randi lefújogatást fél év után,gyenge kifogásokat,miért nem tud jönni.Amikor ez egyhuzamban 5 héten keresztül történt,mondtam,hogy fejezzük be,mert ennek így semmi értelme.Ki játszotta a sértődöttet és hordott le minden nyomdafestéket nem tűrőnek?Ő.Még most se fogtam fel,hogy ilyen képes mondani valaki,aki elvileg szeretett.
2015. jún. 14. 14:18
 19/28 anonim ***** válasza:

A 11 férfivel való lefekvés nekem is sok lenne. Szerintem ha nem kötöd az udvarlóid orrára, akkor még lehet esélyed.


Az exem 22 éves koráig csak 6-7 fiúval feküdt le, de később róla is kiderült, hogy egy ordas nagy ribizli, szóval...

2015. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
54%
Én nem látok semmi kizáró okot, kérdező. Karakán kiscsaj vagy, aki tud élni. Mintha a saját lányomat látnám ennyi idősen. Csak így tovább!
2015. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!