Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így van esélye egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van esélye egy nőnek valaha normális párkapcsolatot kialakítania?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,olyan 3 hónapja véget ért egy 8 hónapos kapcsolatom,amiben az utolsó 5 hét csak egymás kerülgetéséből állt,mert a pasi mindig kitalált valamit.Ezt a fazont tényleg szerettem és nehezen hoztam meg azt a döntést,hogy ez így nem mehet tovább.Azóta volt egy alkalmim,de még most is eszembe jut olykor.16 éves koromtól 21 éves korig bezáróan a komolyakat is beleszámítva 11 pasival feküdtem le,amit csak a barátnőm tud.Mivel társaságban nem vagyok valami nagyhangú,vékony sem,különösebben szép pláne nem,ez azért meglepő.Ha találnék valakit,aki úgy érzem,szőröstül-bőrüstül elfogad,meg tudnék nyugodni,de így nem.Ja,és semmilyen ajánlatból most nem kérek,bocsi!

2015. jún. 14. 01:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

"Mintha a saját lányomat látnám"


Nem hiszem el hogy férfi vagy. Ne keverd össze a magabiztosságot, és a vagányságot a bizonytalansággal. A nők sosem lesznek férfiak. Mások a motivációk. MINDÍG

A feminizmus legkártékonyabb lecsapódása az, amikor azt gondolja valaki, hogy egy nő akkor szabad, ha férfiként viselkedik. Ha a lány hozzászólásait olvasod, láthatod, belő ellentmondásban van. Egy férfi 11 numera után sosem tenne fel ilyen kérdést. Szóval értsd jól: más a belső motíváció.

2015. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mitől karakán egy nő, ha pusztán attól összeomlik, hogy némi igazságtalanságot átélt attól, akihez vonzódott, miszerint 5 héten át kerülte őt a pasas, majd a pasas lek.rvázta.


Sok nőről tudok, aki nem omlott össze az őt ért durva nemi erőszaktól. De elismerem, kérdező, neked nagyobb gondod volt, EZEK SZERINT...

2015. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%
Hehe. Korántsem a 11 pasiból vontam le a "karakán" véleményemet, hanem a kérdés hangvételéből. Mindamellett igenis szeretem hallani, ha valaki nem ragad le az első jöttmentnél, hanem keresi az igazit.
2015. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó:Azt hiszem ebből köztünk nem lesz szájkarate :DDDD Volt oka,hogy miért nem az első mellett cövekeltem le azonnal.Elsőre nem mondanám,hogy a legszerencsésebben választottam,mert a pasi ki akart sajátítani,a saját ízlésére formálni,ami nekem nem pálya.Ha nem tud legalább tolerálni olyannak,amilyen vagyok,akkor felesleges folytatni.
2015. jún. 15. 21:43
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

Lehet , h csak tudatában volt az a pasi ,hogy senki se tökéletes, még te se, és csak segiteni akart neked változnod. Lehetséges, h csak erről volt szó?


Egyébként nyitott vagy javítani a hibáidon?

Vagy jó az úgy, ahogy van, és tűrjék el mások?

Vagy tökéletesnek hiszed magad?


Én pl szeretem, ha fejleszthetem a párom, és azt is, hogy a párom fejlesztőleg hat rám. Ettől meg van elfogadás is közöttünk, de nem a hibák iránt, hanem az elfogadható eltérések iránt.

2015. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A tökéletestől olyan messze vagyok,amennyire lehet.Jó,próbálok úgy ahogy javítani a hibákon,de teljesen senki ne akarjon kisajátítani.
2015. jún. 17. 00:55
 27/28 anonim válasza:
Biztosan meglesz majd az igazi
2021. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27: köszi a biztatást! Azóta van kialakulóban valami és már amennyire sikerült össze is kaparnom magamat.
2021. júl. 31. 01:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!