Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltozhat valaha az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat valaha az, hogy értéktelennek érzem magam, és folyton úgy érzem, csak szexre vagyok jó, de más miatt nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Pont emiatt nem is mernék belemenni senkivel egy komoly kapcsolatba, mert bennem lenne, hogy biztos csak kihasznál... Volt már több olyan is velem, hogy nagyon átvertek, és pont így...


19/L


2015. jún. 14. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Dettó!
2015. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az önértékeléseden kéne javítanod. Biztos többre is jó vagy egy kapcsolatban. És az is biztos, hogy más helyen, máskor lesz olyan pasi, aki értékelni fog téged. De hogy nála se érezd ezt javítanod kell a magadról kialakított képeden.
2015. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha megtalálod azt a férfit, aki mindent meg tesz érted, büszke rád, szeret téged, bárhogyan is nézel ki elfogad téged. Ezt érezni fogod, és el is fogod felejteni azokat, akik csak kihasználtak.. mert jön majd egy olyan akinek nem csak arra fogsz kelleni.:)

(Tapasztalat van benne amiért ezt mondom. Régebben én is így éreztem és engem is kihasználtak-eldobtak, DE aztán megtaláltam a mostani páromat, aki tényleg velem szeretne lenni, és mindenben mellettem áll, elfogad, úgy ahogy vagyok és szeret!)

20/L

2015. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Melléfogtál, nem mindenkinek jön össze elsőre egy normális kapcsolat.

Amúgy meg nem mindig csak másokban kell keresni a hibát , lehet h saját magadon is javítanod kéne,.

2015. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem tudom, mi velem a baj...
2015. jún. 14. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi kérdező de ha az első randin lefekszel valakivel ne csodálkozz hogy csak arra kellettél neki ne add oda magad olyan könnyen
2015. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem feküdtem le velük hamar, és mégis... Csak elég rossz érzés, amikor éveket b*szol el valakire, és csak utána tudod meg az igazságot...
2015. jún. 14. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor rossz pasikat fogsz ki vagy nem tudom tarts önvizsgálatot
2015. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal kevésbé a felszínt kéne nézned,mikor választasz az adott férfiak között,és inkább a megismerésükre törekedni jobban...
2015. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!