Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok két erős jellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok két erős jellem egy párkapcsolatban hosszútávon jól kijöhet egymással?

Figyelt kérdés
Veletek már történt ilyen? Mindig olvasni itt, hogy a csendes, visszahúzódók, behódoló jelleműek hasonlókkal könnyen tudnak párkapcsolatot kialakítani. De mi a helyzet az ellentéteikkel? Ők is jól meglennének egymással?

2015. jún. 14. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Erős jellemű nőként (nem csak látszatra, ténylegesen is) csak és kizárólag erős jellemű férfit tudok magam mellett elképzelni. Egyszerűen mással nem tudnék mit kezdeni. A kapcsolatban szerintem igenis fontos, hogy mindkét fél érvényesíteni tudja az akaratát és a gondolatait, de ha én elnyomom a másikat, akkor abból kisebb eséllyel lesz jó kapcsolat- szerintem. Szóval, én úgy érzem, hogy csak az ilyen kapcsolat a leginkább működőképes.
2015. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, kijöhetnek. Jobban, mint az ellentétesek. Én nem bírnám elviselni, ha a férfi mindenre csak bólogatna, nem lenne saját véleménye, vagy ha lenne is, akkor sem adná a tudtomra...
2015. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Müködik.
2015. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sőt, nálam csak így működik.

Én nagyon is határozott egyéniség vagyok, és igazából ez az egyetlen, amiről tudom, hogy feltétlenül meg kell lennie a másikban, hogy ő is határozott személyiség legyen. Többször próbáltam már összejönni kevésbé "erős egyéniséggel", sosem ment, pár hónap múlva mindig én szakítottam velük, pedig igazán rendes emberek voltak. De kifejezetten igénylem, hogy kiegyensúlyozzon valaki, még akkor is, ha olykor így nehezebbek tudnak lenni a mindennapok:)

2015. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!