Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai fiatalok miért adják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok miért adják könnyen magukat?

Figyelt kérdés

így semmi értelme nincsen az egész kapcsolatnak

mindenkivel sorra lefekszenek akivel szóba állnak

egyik kapcsolatból a másikba menekülnek

nem kitartóak!


az értékek sajnos elvesztek :(



#kapcsolat #könnyű laza
2015. máj. 30. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Hát el... A valódi szerelem már kiveszett a párkapcsolatokból, és a legtöbb csak testi vonzalmon alapuló szexviszony.
2015. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

mert azt csinálok amit akarok!


na de komolyabbra fordítva. miért ne lenne értelme a kapcsolatnak így? nagyon szeretem, tisztelem, imádom a barátom, és ő is engem, pedig megismerkedésünk másnapján lefeküdtünk egymással. legalább hamar kiderült, hogy jó az ágyban, és összepasszolunk.

nem fekszem le mindenkivel, akivel szóbaállok, de egyedülállóként szeretem és élvezem az alkalmi, akár csak egy éjszakás kalandokat, ahol nincs érzelem, csak vonzódás és szex.


miért számít az neked, hogy mások hogyan élnek? és i alapján ítélsz el valakiket, egész kapcsolatokat a szexuális preferenciák miatt?

2015. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lenne így értelme? Mindenki tud kitartó lenni, csak ma már nem muszáj az első jöttmenttel összeházasodni. Így az ember amellett marad csak kitartó, aki tényleg érdemes rá.
2015. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? az ilyenek legalább fent akadnak azon a bizonyos szűrőmön és nem pazarolják a drága időmet!
2015. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz, hogy olyan könnyen adnák magukat, az első szexnél biztos nem így van a többségnél. Aztán meg ha már van új barát, stb., akkor meg minek várni vele annyit? Szerintem sokan ezzel így vannak.

Na persze, én nőként azt mondom, jobb lenne pár hét szexmentes romantika a kapcsolatok elején, de tapasztalataim szerint a srácok "rontják el" a dolgot a nyomulással, ami elől már nehéz kitérni, ha tetszik az illető.

De egyébként én nem lennék meglepve, ha ez régen is így lett volna. Nekem ami szemet szúr, az a sok szexkapcsi vagy barátság extrákkal meg a nemlétező tököm tudja, milyen új divatok, amik mindenről szólnak, csak pont a lényegről, az érzelmekről nem. Szexelni mindenki tud, szeretni egyre kevesebben. Aztán gondolom, ha már valaki egy ilyenbe belement, jön a többi is, úgy, mint a narkó... könnyű öröm, azt csók.

2015. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!