Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 20-25 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20-25 éves srác aki jól néz ki, ad magára, belső értékei is helyén vannak mégsem volt még normális kapcsolata, illetve nem találta még meg az igazit?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy más szemszögéből milyen ez az egész,hogy van-e valaki a másik nemből aki hasonló problémával találkozott :D
2015. jún. 9. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

21 vagyok, az utóbbi években sokan jelezték vissza, hogy jól nézek ki, a személyiségemmel sem volt problémája senkinek. Az igazitól elég messze járok, mint ahogy az eddigi kapcsolataim is a normálistól:


- Amelyik 28 hónapig tartott, ott kb. az első 8-9 volt normális

- majd volt egy 9 hónapos, amiből az első 3


Voltak komolytalanok, több is, de a Nagybetűs még várat magára sajnos :D

2015. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, jóképűnek tartanak, sportolok, de valahogy sosem vágytam kapcsolatra, mostanában viszont egyre inkább érdekel :D 22/f
2015. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen van itt ilyen.
2015. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nos,én hasonló cipőben járok lányként..Volt komoly kapcsolatom is,voltak rövidebbek de sosem volt igazán jó..Rengeteg udvarlóm van de senkiben sem találtam meg az igazit...Mindig kifogtam a hülye embereket,sokszor mondták nekem hogy vonzom az idiótákat..De nem értem hogy miért,nagyon vágynék már egy kiegyensúlyozott kapcsolatra amiben kölcsönösen feltöltjük egymást...
2015. jún. 9. 19:02
 5/19 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ugyanígy vagyok én is

Egyébként mennyi idős vagy? :)

2015. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem az elején "igazán jók" voltak, de azt ugye fent is kellett volna tartani. Hibáztam én is, de hát 2 személy kell egy kiegyensúlyozott kapcsolat fenntartásához...

Nekem inkább azt mondták, hogy állandóan ugyanúgy kívülről néztek ki a barátnőim (szerintem azért túlzás). A belsővel meg csak egyszerűen szerencsétlen vagyok :D


#1

2015. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A szórendet még gyakorolnom kell


*kívülről állandóan ugyanúgy


#1

2015. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Érdekes amúgy,nálam eleinte úgy tűnt sok esetben hogy végre kifogtam egy normális srácot,aztán kiderült hogy megint egy nem megfelelő emberrel hozott össze a sors...Lassan úgy érzem hogy meg vagyok átkozva :))
2015. jún. 9. 19:16
 9/19 anonim ***** válasza:
De mi volt velük a probléma, ami csak később derült ki?
2015. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Legalább tudod hogy kik nem valóak hozzád,a negatív tapasztalat is tapasztalat.Minden rossz után jön jó,hidd el.
2015. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!