Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pasi azért nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi azért nem kezdeményez nálam, mert túl szép vagyok. Mégis mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Volt több kapcsolatom, de valahogy nem kezdeményeznek annyian nálam, mint sok más nőismerősömnél. Gyakran szólítanak le modellügynökségek emberei, mindenkitől megkapom milyen vagyok és én is tudom. Viszont a pasik bámulnak, utánam fordulnak, de nem mernek megszólítani..

Ha én kezdeményezek, akkor mindig lesz belőle valami, de jó érzés lenne, ha nálam is kezdeményzenének :)

Szóval mit tehetnék mégis? Csinosan, nem k-rvásan öltözködöm, nem szeretnék topis lenni csak ezért, sminkelni pedig vagy soha, vagy minimálisan szoktam. És nem, nem tűnök megközelíthetetlen jégcsapnak, csak egyszerűen túl szép vagyok. Tudom, ez elég beképzelten hangzik, de szeretnék tanácsokat kérni. Ha pedig nem hiszitek el, hogy ilyen vagyok, fogjátok fel fiktívnek a kérdést, hogy egy túl szép lánynak mégis mit kellene tennie azért, hogy ne tűnjön annyira elérhetetlennek :D


(Képeket nem küldözgetek senkinek, nem arról van szükségem véleményekre :) )


20/n


2015. jún. 16. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Milyen pasit keresel? Ha tetszik jelezd ez nem olyan nehéz, ha érti a jeleket rádmászik és nem tudod levakarni! :D
2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért, de érzed, h gyk-n ez mekkora visszataszító probléma és csak utálkozás fog jönni?xD


Ettől független nincs túl szép lány, akihez ne mernék odamenni, de biztos nincs 120 as csípőbőséged:P

2015. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha ennyire biztos vagy abban, hogy csak azért nem kezdeményeznek, mert túl szép vagy, kezdeményezz te a félénkebb típusoknál. A magabiztosabbak, bátrabbak meg oda fognak menni hozzád, ha akarnak tőled valamit, nyugodtan elhiheted, hogy nem fognak megijedni a szépségedtől.
2015. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a hagyományos lánypraktikáknak nálad is működnie kellene. Mármint, amikor nem direkt te kezdeményezel azzal, hogy odamész a pasihoz és elkéred a számát, hanem egyértelműen jelzed, hogy örülnél neki, ha ő odamenne hozzád és elkérné a számod :D Ilyen szemezések, hajdobálások, mosoly, szemkontaktus, integetés dolgokra gondolok. Ugyan én nem vagyok ilyen megközelíthetetlen szépség, de nálam ezek működni szoktak.


Alapból szerintem csak annyit kell tenned, hogy jelzed a másiknak, szabad vagy, és ne aggódjon amiatt, hogy esetleg "kevés ő hozzád"- amit legegyszerűbben a saját érdeklődésed kifejezésével tudsz megtenni.


:)

2015. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez remek.

Ha ilyen tündibündi vagy akkor tedd félre a női egódat és büszkeségedet és menj oda te az adott férfihez!

Azt te is látod h ki az aki nem mer odamenni vagy mondani.

2015. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat nem kell tenned, ha mar a kulso adottsagod ezek szerint meg van. Egyszeruen ez melle legyen pozitiv a kisugarzasod, figyeld az embereket, mosolyogj sokat. Elobb-utobb csak vki batorsagot merit.
2015. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Olyan nem létezik hogy azért nem kezdeményeznek nálad mert túl szép vagy. Akármennyire is jól esne ez a tudat, felejtsd el mert ilyen nincs, soha nem is volt és soha nem is lesz, ugyanis az ilyen agy nélküli "rosszfiúk", orkok, ogrék biztos hogy legalább bepróbálkoznának pont azért mert bennük nincs semmilyen gátlás, csak az ösztönök vezérlik őket.

Én ma a buszról néztem egy nyomorékot hogy milyen hülyén jár. De nem csak én hanem az egész busznyi utas egy emberként fordult utána és nézte ahogy erőlködik a le és felszállással.

2015. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Ertsd a kerdest jol, 'Tudom hogy kqvajol nezek ki, de igy is csak szamomra atlagos palik kezdemenyeznek nalam, azok meg nem, akiket en valojaban szeretnek'

'Mivel egy ido utan megunom, ezert en megyek oda a hely legjobb kanjahoz, de mivel o 2 naponta hasolo lanyokat varr le, ezert en is csak egy numerara kellettem neki'

Tipikus . 3 ev mulva a gyks kerdesed igy fog hangzani 'hol vannak manapsag a normalis pasik?'

2015. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

logika:

nincs párom,nem szólítanak le,egy zsák krumpli előbb visznek el mellőlem mint engem? öhm túl szép vagyok az a baj :D


sírsz mulatsz.:,D

2015. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező! Én kétszer annyi idős vagyok, mint te, ezért sok-sok év tapasztalata után írom, hogy a férfiak egyáltalán nem kezdeményeznek (max. ha részegek és felbátorodnak, vagy nagyon ostobák, és azt hiszik, hogy a PUA-módszerrel hatékonyan lehet csajozni...).

A férfi akkor kezdeményez, ha biztatást kap. Ez lehet egy mosoly, egy gesztus, bármi, de mindig a nő választ. Ez nem azt jelenti, hogy neked kell kezdeményezni, hanem azt, hogy jelezned kell, hogy kezdeményezHET.

Az "átlagos", vagy "kicsit szép" nők is így csinálják és hidd el, működik. ;)

2015. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!